RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Je bio mozda tko kod ove? Trebao bi sutra do nje pa ako netko nesto zna vise da ne idem bzv
 

Pozdrav.
Zna li netko kakvu informaciju o ovoj? Bonovi ili je pravi oglas? Na trazilici nemogu nista pronaci.
 
Bio danas prosao par adresa i sve su teski uzas,sve drukcije nego na slikama,nabijem ih na k....levati... Rade ga izdrkam nego te zabe sa jebem 😁
 
Ako ti se bude dalo stavi te oglase koji su fejk tu da ne gubimo onda vrijeme
Strossmayerova 14 ,onda imas u gradu tamo iza palacha i na camperu omladinska 12... Po ulicama znam ... A sutra sam dog sa ovom ...cini se da nije lazna
 

Zna netko o čemu se radi?

Dolazi ti ona već neko vrijeme povremeno u Rijeku, ima više od godinu dana kad sam ja bio zadnji put. A ne znam šta da ti kažem, ako te pale starije sa ogromnim sisama možda ti bude ok. Da se ne iznenadiš, ženska nije punija niti malo deblja nego je baš BBW tako da ako to ne voliš nemoj ni pokušavat. Nije baš za neku akciju, malo je usporena i nezainteresirana, sve u svemu ništa vrijedno spomena osim tih cica koje su fakat ogromne. Ako očekuješ neku zgodnu ili atraktivnu curu/ženu sa oblinama, razočarat ćeš se jer ona to definitivno nije.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh