RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Sad ću vam ja dati par savjeta.

1. Ova cura sve dogovori ali njezin manager uvijek usere...sjebala me za vrijeme 3 puta...vrlo neprofesionalno. Tipa dogovor u 17h...dođe 17h...ona kaže odnosno on..."joj ne moze sad ima nekoga...moze tek u 19h"...i tako 3 dana za redom...cura je super za dopisivanje i zajebanciju ali manager u kurcu...koda joj je manager dijete od 15 god.

2. Jako dobra cura i draga i sve pohvale za nju. Malo se boji i stalno gleda jel kondom spao...to je malo smjesno i slatko.

3. Nadrkana je i živčana na svaku vašu riječ...ne preporučavam

4. Ovu ne uzimajte pod razno....trenutno je zbrisala oglas ali možete vidjeti sliku ispod....znači dogovorite nju..dočeka vas druga cura...neka ružna brazilka...i tako 2 puta u 3 dana. Rekao sam ih prijaviti pa su zbrisali oglas smradovi. https://ibb.co/0jP4vvJ

5. I petu vam ne da...ta je samo za mene jer je najbolja od svih njih, kao osoba, a i ovako u krevetu :) Cura za ženiti kako se kaže...rekao sam joj da odjebe ovaj posao jer može doslovno imati bilo kojeg muškarca na svijetu. Dala mi je svoj privatni broj i ponekad se dopisujemo.
 

Dobra cura, 19 godina kaže da ima iz Portugala...ima jako dobro utegnuto tijelo...jedina zamjerka malo joj smrdi iz usta, mogla je zube oprati i druga stvar vide joj se malo dlake po nogama...mogla je to obrijati...ali sve u svemu preporučujem...možda od posla jednostavno nije to sve stigla obaviti, tko zna
 
Pozdrav svima. Trenutno sam na Krku. Zanima me da li ima koja dama da bi se danas zabavila ovdje? Ima li tko kakvu preporuku?
 
Ima li na Kvarneru neka koja masira uz HE? Ali da nisu ove grdobine, nego da je doista nesto sto bi se po pojmovima društva smatralo zgodnom zenskom
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh