RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Slažem se i ja.

ii da, kul je ovaj forum al samo onima koji života nemaju pa tu tipkaju po cjeli dan, očito su to samo neki stariji ljudi,drkaroši i tu se može nabrojat svega 20-tak normalnih ljudi haha, ostatak traži elitne cure,domaće cure s estrade kod kojih nikad neće otic,svako radi copy paste i pita JEL BIO TKO jer jadan ionako nikad neće otic al bitno da pita. Ostale rubrike su ionako samo o curama koje su ugl ovisnice, maserke su većinom ok cure al ne nude seks al nema veze ekipa ide,jer jeftino je jel,onda ti je sve jasno ako kod takvih idu.. Pa pametan čovjek koji se bavi ovim sportom ne plaća 400-500 kn za seks s bilokim. Razumijem ove starije stričeke kaj traže stare tete,jbg godine al ostalo.. Svaka čast strankinjama šta sve trpe s klijentelom u hr, da ne govorim o Zadru gdje su ih plaćali s krivotvorenim novcem, to sigurno nisu radili sportaš ili poduzetnik nego jazavci s foruma.
Nedaj boze da si cura na forumu, nedaj boze da si zgodnija od većine šta se nudi pa netko razglasi cijenu pa te izvrijeđaju do bola a jadni nikad tako nešto neće vidit.. al ipak se jave znaš jer nemaju kome.. spomenut ću ajde sebe jer ne oglasavam se,ovdje ljudi nemaju pojma kako izgledam i koliko vrijedim no ja svejedno imam i dalje 20 upita dnevno,nisam umišljena nego jbg,znam kakve standarde nudim i znam da se plavi oglasnik ne može mjerit samnom,jer ono,one se prodaju za ne znam šta, ja se prodajem da ulažem u sebe, svoje tijelo, studiram, klijentu pružam ugodan prostor i uslugu i puno troškova tu ima al ok zaradim i za sebe nešto.
i kao cura, dobiješ 50 poruka u inbox hej ej , pozz itd.. pa koji k da ti odg na to? šta ne možeš konkretno pitat? ne, jer bi se oni dopisivali a ne kuže da još njih 50 čeka odgovor.
čitaj malo rubrike kad stigneš, al preporucam pivu i kokice uz to 😁
Mozemo na pp
 

Bio danas. Dogovor brz i lak. 30 min 100€… docekala u halterima i samostojecim odmah sa vrata zvaka. Presimpaticna zena, niza, ima je. Pusenje odlicno gleda u oci, deepthrota, seks mogao i bolji ali je do mene jer dam brzo svrsio haha… sve u svemu 8,5/10 moguce i za ponovit zbog opustene atmosfere i zezanja, engleski cak i dobar koliko zna biti problema sa ostalim brazilkama
 




Jel bio neko kod ovih jel izgledaju cure kao na slikama, novi sam ovdje pozz i hvala
Ako te pitaju bon bilo koja bjezi glavom bez obzira he he




Jel bio neko kod ovih jel izgledaju cure kao na slikama, novi sam ovdje pozz i hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh