RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Da to im je nova taktika..kaže naknadno da treba kupiti bon...igraju na kartu da možda i platiš već kad si vruć i dođeš do adrese
 
Hahah, znao sam..
Koji su to panj, tocno sam znao da ce traziti da se ode pored na INU kupit bon iako sam pitao i receno mi je da samo na ruke, sreca pa nisam bzvz otišao..
Što manje se javljajte na te oglase di pise da je dogovor putem Waapa jer su 90% bonovi,uplatnice i slične gluparije.
Screenshot_20230224_190036_WhatsApp.jpg
 
Kakvi bonovi, uplatnice to su gluposti
Znači nazoveš kurvu i dogovoris za za cijenu i vrijeme i to je to...jedino ove sa Ege nema razgovora jer zapravo se tipkas sa pimpom..ali ideš kod provjerenih koje imaju pozitivne recenzije na forumu i to je to..sve van toga je muljaža
 
Kakvi bonovi, uplatnice to su gluposti
Znači nazoveš kurvu i dogovoris za za cijenu i vrijeme i to je to...jedino ove sa Ege nema razgovora jer zapravo se tipkas sa pimpom..ali ideš kod provjerenih koje imaju pozitivne recenzije na forumu i to je to..sve van toga je muljaža
Ne mora biti da je muljaža, ja osobno znam da dogovara samo preko Waapa i keš je na ruke na licu mjesta,ali to je stvarno jako,jako rijetko.
 
Evo jedna recenzija, a bilo je upita o njoj već u grupi, samo eto dost dugo je trebalo dok se nije realiziralo, uglavnom riječ je o Deny Dy na fejsu, a ima i još jedan profil na fejsu, a na inst je lepa005, uglavno dogovor je prvo bio nemoguć jer sam se predstavio sa lažnim profilom, nakon toga sam je dodao sa pravim profilom i krenula priča, ona inače iznajmljuje sobu preko bookinga pa smo se dogovarali preko fejsa da iznajmim sobu za sobu traži 30 ojra, ali kako smo kroz priču i prićicu došli zašto meni iz Rijeke treba soba u Rijeci ja reko da se odmorim od žene i da bi htio dovesti drugu ženu, a ona se na to ponudila...da skratim jer mi je slala video i fotke u inbox, a kao time se ne bavi ;)
Uglavnom, sise velike puna viseća 4, guza poveća ali s obzirom da je 40 i kusur i to je ok, trbuh je chubby, noge ono ok(ni mimo ni vrit), kožu ima stvarno njegovanu i sva je bila mirišljava i miris se oprao s mene odmah nakon tuširanja, voli da ju se dugo liže i igra sa vibratorom, pušenja odlično i svršavanje u usta, ostali dio sexa isto odličan ikao stalno dok smo se dogovarali da je sjebana kičma, pa neki virus, pa ovo pa ono a brate jaše ko nikad :D, ne gleda na vrijeme nikako...usluga sveukupno 50 ojra, da li bi ponovio možda ako budem pijan jer u faci je loša u psihi još lošija....
I evo jedna galerijica iz inboxa...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh