RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Dali je nekome poznat broj moba 0913695566 prije 6-7god na tom broju je bila mlada cura koja se javljala muskarcima na Erodate stranici za upoznavanje,nudila je pusenje a uz malu doplatu si je mogao cijelu izlizati koliko si zelio,od sexa je nudila samo anal, mogu reci da nikad nisam dozivio bolje pusenje,sex ok, vjerojatno jos radi ali je promijenila broj
 
Novi sam na forumu, ali ću podijeliti iskustvo s Vama. Iz Zagreba sam, imam 30 godina. Na Tinderu sam upoznao ženu iz Rijeke, 49 godina - MILF . Plava, frcakava kosa… NIJE DEBELA, NIJE NIT MRŠAVA, IMA SVE! Išao službeno za Rijeku, javio se njoj, našli se… popili kavu i otišli kod nje u ured. Ona, samostojeće čarape… tange i jebenih sat vremena među top 5 koje sam doživio!
 
Novi sam na forumu, ali ću podijeliti iskustvo s Vama. Iz Zagreba sam, imam 30 godina. Na Tinderu sam upoznao ženu iz Rijeke, 49 godina - MILF . Plava, frcakava kosa… NIJE DEBELA, NIJE NIT MRŠAVA, IMA SVE! Išao službeno za Rijeku, javio se njoj, našli se… popili kavu i otišli kod nje u ured. Ona, samostojeće čarape… tange i jebenih sat vremena među top 5 koje sam doživio!
Fulao si brate temu
 
Novi sam na forumu, ali ću podijeliti iskustvo s Vama. Iz Zagreba sam, imam 30 godina. Na Tinderu sam upoznao ženu iz Rijeke, 49 godina - MILF . Plava, frcakava kosa… NIJE DEBELA, NIJE NIT MRŠAVA, IMA SVE! Išao službeno za Rijeku, javio se njoj, našli se… popili kavu i otišli kod nje u ured. Ona, samostojeće čarape… tange i jebenih sat vremena među top 5 koje sam doživio!
Mozes li mi poslati kako se zove na tinderu?
Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh