RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

I bolje, išao sam probati iako nisu verificirane , par puta sam bio kod cura koje isto nisu bile verificirane pa sam se ugodno iznenadio.
Dogovor brz , lokacija nije baš dobra (trg hrv.brigade) strogi centar a na vratima mila majko :eek:stara baba sva obješena, na licu kilo šminke kojom nije mogla sakriti koliko je ružna i stara.
Nisam se nikada brže okrenuo na vratima i pobjegao , a ona meni šalje poruku da će me staviti na black list:LOL:.
Očito su sve ove azijatkinje isto fake, netko je bio i rekao za ovu geishu da je stara babuskara.
Hvala stari ! Ja sam se upravo dopisivao pa nakon tvoje objave odustao
 
Iskustva???

Vjeruj mi ona vrijedi i više od 1600kn.
Upravo sam se vratio od nje i mogu ti reći da mi je to bilo najbolje iskustvo do sada, pravi GFE, dobro priča engl., oral bez odličan, pravo brazilsko tijelo sa čvrstom guzom i pravim cicama koje su velike a nisu obješene.
Aktivna je u svemu i jako zabavna, pa pa ako misliš nemoj čekati jer je još možda samo danas u Ri. rekla je da će se opet vratiti u Pulu.
 
Vjeruj mi ona vrijedi i više od 1600kn.
Upravo sam se vratio od nje i mogu ti reći da mi je to bilo najbolje iskustvo do sada, pravi GFE, dobro priča engl., oral bez odličan, pravo brazilsko tijelo sa čvrstom guzom i pravim cicama koje su velike a nisu obješene.
Aktivna je u svemu i jako zabavna, pa pa ako misliš nemoj čekati jer je još možda samo danas u Ri. rekla je da će se opet vratiti u Pulu.

Hvala ti. Di se nalazi ? Znaci dobro se udara ?
 
Vjeruj mi ona vrijedi i više od 1600kn.
Upravo sam se vratio od nje i mogu ti reći da mi je to bilo najbolje iskustvo do sada, pravi GFE, dobro priča engl., oral bez odličan, pravo brazilsko tijelo sa čvrstom guzom i pravim cicama koje su velike a nisu obješene.
Aktivna je u svemu i jako zabavna, pa pa ako misliš nemoj čekati jer je još možda samo danas u Ri. rekla je da će se opet vratiti u Pulu.
Slazem se,bio sam u Zadru s njom,isto je dala za 1600,dobar komad i pravi gfe,2 puta sam ju izjebao,jedan put svršio po sisama a drugi put na stopala.
 
Ima netko iz Matulja i okolice ako je bio sa babom 60+,niža,plava kosa ofarbana,sisetine 7,vozi žuti kupe..pa neka se javi preko pm ako zna na koju mislim!Unaprijed hvala..😉
 
Vjeruj mi ona vrijedi i više od 1600kn.
Upravo sam se vratio od nje i mogu ti reći da mi je to bilo najbolje iskustvo do sada, pravi GFE, dobro priča engl., oral bez odličan, pravo brazilsko tijelo sa čvrstom guzom i pravim cicama koje su velike a nisu obješene.
Aktivna je u svemu i jako zabavna, pa pa ako misliš nemoj čekati jer je još možda samo danas u Ri. rekla je da će se opet vratiti u Pulu.
Još sutra je u Ri .. potpuno odgovara opisu,i stan je odlican .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh