RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Ako i je to je bilo preko debelih preporuka i poznanstava. Sve te ženske znam iz viđenja i društvenih mreža ali nemoguće ti je doći do njih samo tako.

Vjerujem da se Zlata ševila za pare jer se puno o tome pričalo a za ove druge ne znam.
 
Ako i je to je bilo preko debelih preporuka i poznanstava. Sve te ženske znam iz viđenja i društvenih mreža ali nemoguće ti je doći do njih samo tako.

Vjerujem da se Zlata ševila za pare jer se puno o tome pričalo a za ove druge ne znam.
Nije tu nužno lova u pitanju. Leu stilin i dan danas možeš okrenut jer je jednostavno taj tip. Za zlatu je točno da je imala tarifu kao i mirela.
 
Nije tu nužno lova u pitanju. Leu stilin i dan danas možeš okrenut jer je jednostavno taj tip. Za zlatu je točno da je imala tarifu kao i mirela.
Hahaha
Možeš kurac okrenuti samo tako jer sve te cure imaju tisuće followera na društvenim mrežama i te poruke koje dobivaju mi je čitaju. Čak i da možeš to nisu kurve nego obične osobe.
Vjerujem da se mnoge od tih hostesa ševe za lovu ali neće priznati javno i napraviti profil na Seekingu npr. Evo ta Lana Gržetić je imala profil na SA ali joj se nisam javio jer nisam tada bio aktivan ali je ona u Zg. Još jedna iz Gospodina savršenog je bila na SA a sad je u Zv i nije htjela sa mnom komunicirati valjda jer sam iz Ri.
 
Mirelu prelec, leu stilin, lanu gržetić, ivanu pravdicu... jel netko s njima bio, cca prije 10god kad su bile aktivne po klubovima?
Valjda Linda Prelec koja je sad prasica, a fotkala se za playboy...Lea je bila po klubovima ali tada je bila u vezi, jako ljubomorni joj je bio dragi, sad traži ljubav, Lana nekad ličila na nešto, sad je ko žaba sa onim filerima u žvaljama....
 
Pa skoro si u pravu. Linda je bila bomba a poslije je propala. Dok bih Lei i Lani rado platio i dan danas. Vrh mi je Emanuela Dejanović i mislim da se i ona vjerojatno kresala ili se kreše za lovu i to masnu.
 
Ivanu možete dobit za dobru lovu. Odite u klub koji promovira na instagramu i ponudite, ima i jako dobru prijateljicu inače Slavonku, ali neću reklamirat.
Da i što da kažem? Čuo sam da je moguće druženje za lovu? Nemoguće je to u praksi jer bi mislila da je sprdnja. Mislim da znam na koju frendicu misliš. Jedna Natalia. Koliko naplaćuje druženje ako već radi?
 
Zlata je znala bit u omegi(jusicima) z sankom nekad,rijesavala se i tamo,valkda joj blizu doma ..a zna sesto je radila po indigu i slicno ....ako pricamo o istoj
 
Zlata je znala bit u omegi(jusicima) z sankom nekad,rijesavala se i tamo,valkda joj blizu doma ..a zna sesto je radila po indigu i slicno ....ako pricamo o istoj
Pa koliko je naplaćivala i kako je to funkcioniralo? I koliko sad naplaćuje? Ima li neki mail za kontakti sl? Svi nešto znaju a nitko neće reći nešto konkretno. Kao neke urbane legende. Vjerujem da se ševila za lovu ali vjerojatno je to isto bilo preko preporuka....
 
Pa koliko je naplaćivala i kako je to funkcioniralo? I koliko sad naplaćuje? Ima li neki mail za kontakti sl? Svi nešto znaju a nitko neće reći nešto konkretno. Kao neke urbane legende. Vjerujem da se ševila za lovu ali vjerojatno je to isto bilo preko preporuka....
Nisam ju nikad jer ako bismo zavrsili u omwgi je bilo sa 2 promila a u mačić nikad nike isla...ali znađ od dečki sto su znali reć da se trosila u zahodu ..ako bis bas nju sijedni u mačić na terasu i proći će ti oko 4-5 popodne skoro svaki dan ..barem po ljeti
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh