RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

A pusenje, jel sa ili bez kondoma? Ja sam mislio ici, nikakva ponuda u Ri pa mi ova djeluje nelose. Sad sa ovom recenzijom, mozda bolje ne. Koliko ti se cini da ima godina?
Kako kome. Meni je bez. Ima opcija sa, ona procjeni. Da pojasnim kupiš auto piše da ima ful opremu daš pare, onda otkriješ da nema servo,klimu,eps,ABS i onda zaključiš da se nisi kliknuo sa autom. Kome je ona super ima jeftinija varijanta, uputstvo od "Atomskog skloništa" u pjesmi Žuti kišobran..
 
Jedino tu djelomično tačno da je lijepa. Nije predivna. Na retuširanim fotkama je ljepša. Ima silikone , a ne prirodne grudi kako piše.Pola stvari ne radi (prst unutra ne da, gfe, masaža prostate French kissing ne radi)To sve navodi da radi u poruci Kad joj pokažeš njenu poruku kaže da to makro piše. Ne znam kakvu jebenu agenciju spominje kao da je to legalan posao. Sve imaju makroe i oni ih šetaju po svijetu i preprodaju međusobno. Ne znam čemu spominjanje da zna eng. savršeno. Ako ideš na ljubavne aktivnosti neke druge su stvari bitne. Ako želiš pričati ideš psihologu ili ako si teži slučaj ideš psihijatru. Za ovu bi bilo bolje da engl. ne zna ali da zna ono što naplaćuje.. Za one kojima je dosta nutra van i njezino loše stenjanje je ok.Ona nije ni do pola vrhunske prodavačice ljubavi. Težak je to zanat.
Vezano za ovu curu, bio sam i ženska je čista, uredna, zna super engleski..inače navodno živi u Milanu...toliko sve profesionalno odradi sa tim stenjanjem da pomislis da si najveci jebac na planeti...cijena je također ok, 100e pola sata sasvim prihvatljivo...e sad negativne strane; pušenje sa kabanicom, nema gfe.. visoka je i dosta jaka, onako amazonski tip..zgodna međutim ja osobno sam drukčije zamišljao tako da mi je to bio turn off..sva je nekako velika..ponavljam, zgodna ali građena kao neka atleticatka..maksimalno zategnuta...sise silikoni..jbga nije mi baš legla, volim prirodne cure..kad dođeš kod nje osjecas se ugodno ali ona vodi igru, dominantna je..to mi ne paše..volim submissive cure..ona i da to želi, ne može biti jer jednostavno to nema u sebi..bila bi dobra za nekoga tko voli mišićave domine .sve u svemu ocjena 8 od 10, za profesionalizam palac gore ali jednostavno kad nema poljupca i te topline, osjećao sam se kao aparat za kavu, one shot, two shot..jebes to
 
Vezano za ovu curu, bio sam i ženska je čista, uredna, zna super engleski..inače navodno živi u Milanu...toliko sve profesionalno odradi sa tim stenjanjem da pomislis da si najveci jebac na planeti...cijena je također ok, 100e pola sata sasvim prihvatljivo...e sad negativne strane; pušenje sa kabanicom, nema gfe.. visoka je i dosta jaka, onako amazonski tip..zgodna međutim ja osobno sam drukčije zamišljao tako da mi je to bio turn off..sva je nekako velika..ponavljam, zgodna ali građena kao neka atleticatka..maksimalno zategnuta...sise silikoni..jbga nije mi baš legla, volim prirodne cure..kad dođeš kod nje osjecas se ugodno ali ona vodi igru, dominantna je..to mi ne paše..volim submissive cure..ona i da to želi, ne može biti jer jednostavno to nema u sebi..bila bi dobra za nekoga tko voli mišićave domine .sve u svemu ocjena 8 od 10, za profesionalizam palac gore ali jednostavno kad nema poljupca i te topline, osjećao sam se kao aparat za kavu, one shot, two shot..jebes to
Hvala kolega! To me zanimalo! I meni su te stvari turn off tako da najvjerovatnije cu preskocit.
 
Jel bio tko kod ‘ nježne mazne’ iz oglasa? Jučer dogovorim vrijeme , kasnije se nije javljala na poziv.
Očito je NETKO uletio prije mene..
 
Nazovite i vidite sami o ukusima i videnje na osobu su razlicita, i naravno potrebe. Ako Vam ne odgovara zahvalite se i okrenite se nazad. Tako mozete za bilo koju, nije ni meni orvi i zadnji put da se vratim nazad bez obavljenog posla.
Pitam.samo.dali se se isplati usluga ako je ok ja volim malo jače starije,da nije neki gabor da nejdem bes veze 70 km za ništa ako ste zadovoljni uslugom to me zanima?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh