RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Dobar dan svima.
Ima li kakva informacija o curama iz Rijeke?
Mislim na ove brazilke sa EGE. Samo me zanima dali je to prevara ili ima istine u svemu tome?
Hvala puno
 
Je bio tko kod ove dvije, ne mogu ništa naći?


 
SEX RIJEKA pusenje vas auto ko hoće sutra ujutro ili popodne wap viber SAMO RIJEKA 0996415849 cura 23 vece sise vece dupe crna kosa. SEX me ne zanima!!!!!!!!
Bio netko mozda,par puta stavljala oglas u zadnjih par mjeseci?
 
Nisam bio, ali planiram pa sam je malo "istrazio" evo ti par dodatnih linkova mozda ti pomogne u odluci da odes :)

 
Nisam bio, ali planiram pa sam je malo "istrazio" evo ti par dodatnih linkova mozda ti pomogne u odluci da odes :)

Pa svaka ti dala na ovakvim dodatnim linkovima/ inf.
Di si to iskopa jeba te led
 
Htio bih samo podjelit s vama tko voli transice da nikako ne ide kod onog na kantridi. Jucer sam sve dogovorio, da bih dosao tamo i kad sam zvao da mi otvori vrata, ugasio je mobitel. Kako je netko izasao iz zgrade taman ja sam usao i otisao na vrata da bi mi otvorio neki cudan lik. Moja preporuka da ne idete.
 
Nisam bio, ali planiram pa sam je malo "istrazio" evo ti par dodatnih linkova mozda ti pomogne u odluci da odes :)

Bok,
Na ovoj Chelsea stranici piše da joj je cijena preko 300£ a na EGE piše 180€ za jedan sat.
Nešto tu smrdi.
Pozz
 
SEX RIJEKA pusenje vas auto ko hoće sutra ujutro ili popodne wap viber SAMO RIJEKA 0996415849 cura 23 vece sise vece dupe crna kosa. SEX me ne zanima!!!!!!!!
Bio netko mozda,par puta stavljala oglas u zadnjih par mjeseci?
Pratis njene oglase zadnjih par mjeseci haha
A nisi otisao.
Probaj pa nam javi cirkus kakav je bio 😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh