RIJEKA/ISTRA - Recenzije masaža

Dečki, dosta sam pročitao o Senki s Vežice. Uskoro dolazim u Rijeku i posjetio bih je. Vidio sam njen profil na Fb, procitao ovdje dosta o njoj, ali nigdje nisam našao njen broj ili oglas. Ima li negdje oglas? Kolika je cijena? Hvala unaprijed
 
? Pa šta je sa tim Khao Sun? Ja sam bio nedavno i iskreno nisam stekao dojam da bi maserka ( koja je doduše bila mlada i simpatična..nekih 25-30 godina max, sitne građe, slatka) pružila neke dodatne usluge..nisam se ni usudio pitati iako sam imao sa strane 50e just in case e za neki handjob/blowjob..jednostavno imao sam neki feeling da nije za to, nije mi bila ta vibra
 
? Pa šta je sa tim Khao Sun? Ja sam bio nedavno i iskreno nisam stekao dojam da bi maserka ( koja je doduše bila mlada i simpatična..nekih 25-30 godina max, sitne građe, slatka) pružila neke dodatne usluge..nisam se ni usudio pitati iako sam imao sa strane 50e just in case e za neki handjob/blowjob..jednostavno imao sam neki feeling da nije za to, nije mi bila ta vibra
Ma Nema nista osim obicne masaze
 
bog,ekipa, jel ima netko broj od ane sa zameta ,turnica sad je na badoo a broj sam izgubio ,debil, ili broj neke samo da nije gabor,hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh