ZAGREB - Iskustva & recenzije

Momci, inace dugo pratim ovaj forum pa se danas odlucih upustit u svoje prvo ovakvo iskustvo.. studiram pa nemam prostor, nego cu unajmiti apartman. A strasno me loze milfare. Trazio sam po imenu i broju i linku oglasa ali nikakve info nema…
Zna li itko ista o doticnoj, veceras je zovem da navrati, pa da ne rentam i ne bacim novac bezveze? Hvala!
 
Momci, inace dugo pratim ovaj forum pa se danas odlucih upustit u svoje prvo ovakvo iskustvo.. studiram pa nemam prostor, nego cu unajmiti apartman. A strasno me loze milfare. Trazio sam po imenu i broju i linku oglasa ali nikakve info nema…
Zna li itko ista o doticnoj, veceras je zovem da navrati, pa da ne rentam i ne bacim novac bezveze? Hvala!
Treba je deblja u zivo ali nije losa. 130 je bio sat prosle godine kolko se sjecam. Bolje se prvo sa njom dogovori pa iznajmi sobu jer ja sam par dana dogovarao susret
 
Ak ce ti biti lakse.
Ja sam jednom dao 100e..
Kao mora platit taksistu ..
Pobjegli su s parkinga u stilubrzi i zastokih..
Koliko se zadimilo..

Ko bi reka da škodilak fabia to moze .😁

Al dobro ..tih 100 jetak i tak. bio laznjak pa nije bilovelike stete
Hahahaha ovo me sad sjetilo na jednu damu noci koja mi je pricala da je isla mijenjati u banku 100e, da su bili lazni i pozvali su joj muriju veli gadna situacija bila. Pa da nije ista jebote??? 😆😆😆😆
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh