Punta Križ Sex

Haha rugala se sova sjenici. Zadnji tekst koji si pročitao u životu je bila lječnička potvrda da si sposoban za rad na baušteli, i to za čišćenje Toi toi zahoda miniwashem. Ne moram ni pitati a da znam da si iz Srbije, ološu jedan ljigavi, došao si u Hrvatsku radit za 1000 eura, jer nemožeš živjeti sa srpskom plaćom. Ti si jedan od onih koji je po prvi puta u životu mikrotalasnu kako vi kažete vidio kad si u Njemačku otišao na terenski rad. Dobro ti je rekla, jedeš viagru ko bombone da bi ti se taj isprdak od kurčića mogao dić dok gledaš naše predivne Hrvatice i drkaš u šumi sa dalekozorom...Nabij se na kurac i umri, bijedo jadna. I daj ljudi ne hranite srpskog trola, takve je najbolje online ignorirat, a uživo centrirat laktom u bradu.
Ne možeš ti ispravno. Veliki rvat, a nije savladao osnove hrvatskog identiteta. Probaj sa agresivnijom terapijom, naciću. Govor mržnje kazneno je djelo pa i u vukojebini. Bwz obzira u kojoj se kanalizaciji skrivaš policija će pronaći naci smeće.
 
Ne možeš ti ispravno. Veliki rvat, a nije savladao osnove hrvatskog identiteta. Probaj sa agresivnijom terapijom, naciću. Govor mržnje kazneno je djelo pa i u vukojebini. Bwz obzira u kojoj se kanalizaciji skrivaš policija će pronaći naci smeće.
Ma nabijem na kurac tebe trofazni smrade, a i cijeli MUP kojeg boli kurac za išta u ovoj državi. Govor mržnje je moje demokratsko pravo internetski ratniče. Prestani provocirat jer ti se ne diže taj zakržljali kurac bez plave tabletice. I mrš nazad od kud si došo smrade četnički.
 
Ma nabijem na kurac tebe trofazni smrade, a i cijeli MUP kojeg boli kurac za išta u ovoj državi. Govor mržnje je moje demokratsko pravo internetski ratniče. Prestani provocirat jer ti se ne diže taj zakržljali kurac bez plave tabletice. I mrš nazad od kud si došo smrade četnički.
Ahahahaha, a vidjet ćemo koliko MUP boli kiki za agresivni govor mržnje. Do sad je nekoliko njih plakalo pred sucem i molilo za milost. Ti si idući naci idiot u toj poziciji.
 
Ahahahaha, a vidjet ćemo koliko MUP boli kiki za agresivni govor mržnje. Do sad je nekoliko njih plakalo pred sucem i molilo za milost. Ti si idući naci idiot u toj poziciji.
vidi mišu mali kako se to radi
IMG-4f0b90c42a00a9bbbb8e7bb370d70ea1-V.jpg
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh