Punta Križ Sex

Pa kako onda mozes tvrdit da je Nikola kad i neznas kako izgleda.........
na par stranica prije su mi rekli da neču moći živjeti od ovakvih,neka ga neka uživa u svom ubjeđenju da ja pišem gluposti i laži(neznam koje al nek mu bude)on je oličenje poštenja,i ako misli da sam NIKOLA nek mu bude,eto od sad sam ovdje NIKOLA :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
na par stranica prije su mi rekli da neču moći živjeti od ovakvih,neka ga neka uživa u svom ubjeđenju da ja pišem gluposti i laži(neznam koje al nek mu bude)on je oličenje poštenja,i ako misli da sam NIKOLA nek mu bude,eto od sad sam ovdje NIKOLA :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Još uvijek nisi odgovorio koji napušteni auto stoji na parkingu. Pa to je barem lako, bogati. Stoji od maja tamo.
 
na par stranica prije su mi rekli da neču moći živjeti od ovakvih,neka ga neka uživa u svom ubjeđenju da ja pišem gluposti i laži(neznam koje al nek mu bude)on je oličenje poštenja,i ako misli da sam NIKOLA nek mu bude,eto od sad sam ovdje NIKOLA :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Nikola, pa pusti sada to. Smatram da ovjde ima.svatko iznosit pravo i svoje viđenje stvari kako je dozivio na PK, ali nije u redu da se tebe ili nekoga vrijeda na osnovu toga.
 
Nikola, pa pusti sada to. Smatram da ovjde ima.svatko iznosit pravo i svoje viđenje stvari kako je dozivio na PK, ali nije u redu da se tebe ili nekoga vrijeda na osnovu toga.
u potpunosti se slažem,i svatko od nas ima svoje viđenje svega toga,ali njegov odgovri meni je bio promjeni terapiju???ne kužim čemu to,pa otišlo je 80%talijana koji su bili,došli su ponovno germani koji sad imaju ferije,i ne kužim šta sam tu rekla glupost i da lažem???
 
hahaha ove godine sam bila evo da te ne lažem bar 50 puta,bila u anakondi 10 puta,bila na partiju kod zokija 20 puta ali ok nisam bila
Bolje bi ti bilo da upucaš vrijeme koje provodiš pišući laži po forumu na psihijatra. Da si samo jednom bio na plaži znao bi koji napušten auto stoji tamo. Aj sad, naporan si. Možeš muljati ove koji ne izlaze iz kanalizacije, ne možeš one koji žive.
 
Pa ti si ovde jedini idiot koji gnjavi ljude sa nekim napustenim autima....idi negdje na auto otpad i uzivaj
Tupane, znam da ne razlikuješ što je idiotarija, a što je pitanje. Kadase netko hvali kako je 50 dana u godini na plaži, a nije u stanju odg na jednostavno pitanje onda znaš da sere. Aj tupi, za idući idiotizam ide prijava za maltretiranje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh