Punta Križ Sex

Bio neki dan, akcije stalno, Pogotovo u sumici…jedna žena pusila svima, malo dalje dva para, unutra u sumici redaljka na jednoj koja se naguzila i samo su se izmjenjivali…
 
Brijem da tamo nema nikakvih akcija, možda samo u anakondi, jedan priča ovakvu priču, opet drugi priča nešto sasvim deseto, dok se čovjek ne uvjeri sam nema od toga niš
 
Kakva je siutacija kakvi su dojmovi?
Bio jucer u PK, prvi put,cuo sam za to ali nisam bio i to dozivio. Ovako dosao malo do Rovinja pa i obilazak, pa oko podneva dosaou PK, prosao ja kafic i spustim se dole do stijena kad ono milijon golih ljudi.stijene krcate doslovno, nemas gdje jebeni rucnik staviti, i sada ja odem do kraja pa se vracam pa po opet gore dole, i na kraju se smjestio u sumicu gdje ima hlada, a unutra samo muski stariji 55+ i pokoji par i naravno pederluka koliko hoces.pogledamdesno od sebe dva lika se ljube i drkaju kurac jedno drugom.nisam se d ojio odmah maknuti od tuda i riskirati otici na sunce na stijene.dole skroz drugqcija situacija. Hrpa starih parova kojima zene drkaju kurac i onda odmah znate da ce biti i sexa. Kada vidite da na stijenama ima 20 i vise manijaka,voajera,lesinara koji vas okruzei drkaju kurac, znaci da se nesto desava i kada tu sex ili neka akcija zavrsi, secu dalje po stijenama i cekaju novu akciju kod negog drugog para.strasno degutantno i odbojno.dolovce stoje pola metra od para i drkaju kurac i naprave polukrug kod.ljudi koji se seve. I to je jedinoodbojno kao i sami pderi sto dodju na plazu jer je malo dlje i gay iliti pederska plaza.tako da sam osobno vidio i svjedocio 5 sexa uzivo. Mislio sam da ce sve stati na pusenju i da se nece nitko seviti ali sam se prevario.bio tamo dva sata i bilo mi je dosta i vrucine i tih dojmova.
 
Pozdrav. Jel se isplati ici? Planiram u srijedu ujutro na fkk. Ima tko kakvih slika od tamo kako to uopce izgleda? Moze privat.
 
Bili smo prije tjedan dana i bila akcija u šumici,, muž gledao dok mu jedan jebe ženu.. Nakon toga mena sjela i zvala drkaroše okolo na pušenje jednom po jednom,,, ja stao u red.. Ispred mene bilo jedno 7-8 likova, iza mene isto toliko sigurno.. Trajalo to jedno vrijeme,, ja taman došao na red i muž se ustane i kaže dosta kao... Jebem ti život i sreću i sve.. Al svakako akcija bila super.. Muž i žena oko 45 godina po mojoj procjeni..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh