Pušenje

Ja sam sa svojom godinama. Pušit voli, time me doslovno izludi. Voli kad joj utrpam u usta pa nemože ništa, nego samo pušit dok ju prstenjačim. Svršava ko luda, poplava, trza se cijela. Ali da joj ližem picu, ne da mi! Da joj se gadi, kaže! A ja obižavam lizat. Uspio sam nekoliko izludit da su skoro molile da ih jebem jer ne mogu više.
ha gle nekoga baš hoće :) kod mene su još samo moje želje ali u stvarnosti ništa,valjda joj dođe s godinama
 
Prije braka bilo svakodnevno, na početku braka, tu i tamo, a nakon xy godina nema šanse da ga niti približi usnama, a kamoli nešto više.
 
Aa rado se sjećam Lejle i Sarajeva. Tamo daleke 2013/14-te. "Aj Lejlo puši". Bilo kad, bilo gdje. Sakrijemo se u kafiću praznom, gdje se konobar čuje iz daleka kada dolazi. Stari Londonski autobus kod kafića cheers. Samo nas dvoje na spratu. "Ajmo Lejlo".
Ej... da sam je bogdom tjerao da to radi dublje i da guta više. Najbolje je bilo uhvatiti je za kosu i donju vilicu.
 
Ima koja djevojka 20g do 50g da voli pušiti u autu ili recimo garderoba negdje robna kuća
Tražim jednu za igricu negdje...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh