Pušenje

hotxy

New member
Pozz da vas pita.Ozenjen sam vec 14 god braka i neodavno nagovaram zenu da mi popusi a ona nece jer ima one dane i da nije fer od mene sto ja trazim da ja uzivam a ona ne moze i nije htjela i to vec nekoliko puta a kad imamo sex onda kad ona moze onda ga ponekad popusi.Dali je to normalno tako ili sam ja nesto zabrijao?
 
Pozz da vas pita.Ozenjen sam vec 14 god braka i neodavno nagovaram zenu da mi popusi a ona nece jer ima one dane i da nije fer od mene sto ja trazim da ja uzivam a ona ne moze i nije htjela i to vec nekoliko puta a kad imamo sex onda kad ona moze onda ga ponekad popusi.Dali je to normalno tako ili sam ja nesto zabrijao?
Sve je normalno kada su žene u pitanju, i kada nisu upravu one su uvijek u pravu! Ima slobodu sama odlučivati šta želi ili ne, sama će ići do granice koju želi. Neke su jednostavno gadljive i ne rade oral, a neke puše al' im se gadi sperma pa ne žele svršiti pušeći. 100 ljudo 100 ćudi, 100 žena 200 sisa! Nemojte forsirati svoje dame, jednostavno su sve različite i poštujte to!
 
Sve je normalno kada su žene u pitanju, i kada nisu upravu one su uvijek u pravu! Ima slobodu sama odlučivati šta želi ili ne, sama će ići do granice koju želi. Neke su jednostavno gadljive i ne rade oral, a neke puše al' im se gadi sperma pa ne žele svršiti pušeći. 100 ljudo 100 ćudi, 100 žena 200 sisa! Nemojte forsirati svoje dame, jednostavno su sve različite i poštujte to!
vrlo jednostavno: zena ti ne voli pusiti. kad se sexate onda ti pusi jer ocekuje da se za uzvrat vise potrudis oko nje. oni dani su joj samo izgovor da ti ne mora pusiti.
 
  • Like
reagiranja: BLX
Pozz da vas pita.Ozenjen sam vec 14 god braka i neodavno nagovaram zenu da mi popusi a ona nece jer ima one dane i da nije fer od mene sto ja trazim da ja uzivam a ona ne moze i nije htjela i to vec nekoliko puta a kad imamo sex onda kad ona moze onda ga ponekad popusi.Dali je to normalno tako ili sam ja nesto zabrijao?
Ja sam sa svojom 12 godina u braku.Moja voli sve,cak i guta spermu.Nemoj je siliti,kad joj dođe,probat ce sve.
 
Ja sam sa svojom godinama. Pušit voli, time me doslovno izludi. Voli kad joj utrpam u usta pa nemože ništa, nego samo pušit dok ju prstenjačim. Svršava ko luda, poplava, trza se cijela. Ali da joj ližem picu, ne da mi! Da joj se gadi, kaže! A ja obižavam lizat. Uspio sam nekoliko izludit da su skoro molile da ih jebem jer ne mogu više.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh