POŽEŠKO SLAVONSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


bio sam kod ove u osijeku prije par tjedana, otišla je onda u pulu i na nagovor nekoliko ljudi iz osijeka pristala je vratiti se još u osijek, pa možda je moguće dovesti je u požegu ako se javi dovoljan broj ljudi, msm vrijedi probati, pošto je evo provjerena informacija. a ženska je vrh, a jebe se još bolje. pa ako ima zainteresirani da nas se što više skupi pa da se javimo i probamo je tu dovesti
 

bio sam kod ove u osijeku prije par tjedana, otišla je onda u pulu i na nagovor nekoliko ljudi iz osijeka pristala je vratiti se još u osijek, pa možda je moguće dovesti je u požegu ako se javi dovoljan broj ljudi, msm vrijedi probati, pošto je evo provjerena informacija. a ženska je vrh, a jebe se još bolje. pa ako ima zainteresirani da nas se što više skupi pa da se javimo i probamo je tu dovesti
Moze
 
Ja nedam 1000kn za pola sata, ste ludi u pm

Ima neka laura konobarica koja se naime daje?
I u nekom kaficu u pz konobarice se daju, istina?
 
Ako ima koja cura iz Požege zainteresirana da zaradi nesto, neka se javi n slobodno... diskrecija i dobra zarada zagarantirana...
 

bio sam kod ove u osijeku prije par tjedana, otišla je onda u pulu i na nagovor nekoliko ljudi iz osijeka pristala je vratiti se još u osijek, pa možda je moguće dovesti je u požegu ako se javi dovoljan broj ljudi, msm vrijedi probati, pošto je evo provjerena informacija. a ženska je vrh, a jebe se još bolje. pa ako ima zainteresirani da nas se što više skupi pa da se javimo i probamo je tu dovesti
Mozee
 
Bjelovar trazim Zensku osobu nebitne god ili par za povremen susret moze i na duze imam 25G..Cista diskrecija...
 
Znam za Lauru istetoviranu, nisku, kazu da se dajje za novce.
Radila u heliosu, pokraj nove arome, kodeks i jos jednom koliko znam.
Crna.
 
Ne mogu se sjetit, ali mislim da ima na ruci tetovažu.
I pirsing ako se ne varam.
Naočale nosi...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh