Ovisnost o prostitutkama

Ovisi sve od osobe do osobe. Nije čak ni sve u parama.

Postoji niz ljudi (među kojima sam i ja) koji ne žale toliko za parama, koliko žale za radnjom.

Ono što želim reći, kad svršim kod kurve, i dobijem naglu promjenu raspoloženja (otprilike kao da ide iz euforije u depresiju), ta promjena raspoloženja nije posljedica toga što mi se upalila lampica: "e joj pa dao sam ovoj latini 200€ prije sat vremena i sad nemam više te pare". Ta promjena raspoloženja je posljedica nečeg drugog.

Sad ako ti je teško shvatiti taj mentalitet, možda najbliže tome može biti nofap forum na redditu. Tamo možeš vidjeti masu ljudi koji iz nekog razloga iznose svoje sažaljenje nakon odrađene radnje. Radnja koja je isto posljedica ovisnosti, odnosno ljudi koji to prečesto rade pa se kategoriziraju kao ovisnici. Tako isto i neki od nas iz nekog razloga budu razočarani na još teži način nakon odlaska na kurvu.

Također i posljedice koje traju danima nakon u mom slučaju: nadrkanost/konfliktnost, ispadanje iz nekog ritma (npr skipanje gyma ili slično) itd.

I tu bi vjerovatno tvoj savjet za mene i sve nas bio da onda ni ne idemo na kurve ako nećemo biti sretni nakon. Međutim, tu okrećemo cijeli krug i vraćamo se na problem koji je OP spomenio, a to je ovisnost. Jebeš i to što znam kako ću se osjećati nakon, kad vidim na EGE katalogu kakva mlada bomba je sad u Zagrebu. Dok gledam oglase bitno mi je kako ću se osjećati tih sat vremena, a ne kako ću se osjećati nakon, jbg.
hm.... jako dobro napisano. tj izuzetno dobro!
hvala.
 
Dobro si to rekao,tako je i moj prijatelj bio po tim masazama i slicno i nula bodova.Eto ja sam zensko,ali da sam na musko,nema sanse da bi ikome placala,moze se to naci i besplatno,samo se treba potrudit.Pa niste ni vi muski za bacit,samo budite pristojni,cisti i uredni pa cete naci nesto.Cak mislim da je lakse vama muskima naci zensku osobu,nego zivotinjama jer se oni moraju borit za nju.Ne zelim nikoga vrijeđati,samo govorim svoje misljenje.

Lakše je zaraditi 200€ po danu i onda platit kurvi za sex nego potrošit dosta vremena na naše cure gdje možda, možda dobiješ nešto...
A i naše cure nisu što su bile tako da, ne znam kome se isplati ganjati to
Pozdrav od dalmatinca
 
Kada čovjek pogleda koliko novaca može otići na ovaj sport, a zabava ne traje ni 30 minuta, mislim da bi se te novce moglo potrošiti i na neke druge stvari.
 
Kada čovjek pogleda koliko novaca može otići na ovaj sport, a zabava ne traje ni 30 minuta, mislim da bi se te novce moglo potrošiti i na neke druge stvari.
I još 90% si nezadovoljan... Cijenom, uslugom, izgledom nje, njenim ponašanjem.
Doslovno bačeno u vjetar.
Inače, puno se bolje osjećam otkako sam prestao to prakticirati. I više para ostaje.
 
Imaš li kakav praktičan savjet kako prestati? Kako si ti uspio?
Sjetim se koliko bih se loše osjećao nakon i kako sam bacio u vjetar. Sada svaki put kada poželim, a ne odem jer se sjetim loših iskustava, stavim tu lovu koju sam planirao potrošiti, negdje sa strane. Kasnije ti bude još više žao trošiti je na lošu uslugu.
 
E da, sjetite se kolko ste love ulupali do sada u cure, a koliko je vrijedilo?
Ja sam do sad zveknuo oko 7.000eur, kroz 10 godina, 90% je bilo dobro 😉
 
jbg idem utabanim stazama, citam recenzije, zdrav razum kod odabira i okret kad god nije prvi dojam ok
Sensei, postigli ste puno više nego većina ovdje.

I ja sam se znao okretati, na kraju potpuno odustao kada su okretanja postala više pravilo nego iznimka ali i kada je počelo biti sve teže naći mlade studentice ili mlade mame, koje bi te rado riješile i vani poslije izlaska, u autu, prirodi ili "neobičnim" mjestima kao što je Centar Cvjetni nakon cuge. Kada je sve spalo na PO akrape i njihove smještaje od kojih je većina u lošem stanju, bio je dovoljno dobar motivator za prestati.
Uglavnom sam studentice sa Smokve rješavao, možda sam jednom ili dvaput zvao sa Po, ali i to su bile neke mlade studentice, ustrašene, valjda im je bio prvi put.

Zato sam i pokrenuo temu gdje naći opet takve. Nekad su obitavale na Smokvi pa čak i ovdje. Valjda su ih bonašice i "samo online" otjerale.
 
A sranje je sto je ilegalno kod nas. Drugo sranje je sto ima toliko malo dobrih cura da se u biti skrivaju. A za ovih 90% svaka čast. Ja sam se jako rijetko okretao jer sam nezasitna stoka i uvijek me interesira novo.hahaha
 
Iskreno, mislim da ih ima van PO dosta više nego što mislimo, i to dobrih komada.

Ali sve ide preko preporuka.
Dobio sam par hintova da bi mi se dala preporuka za neke, ali ja se pravim fin. Jebiga, ne želim miješati dva dijela svog života.

Sjeća li se netko teme iz Globusa, "Prostitucija sa indeksom"? Ne vjerujem da je danas drugačije.
 
Bravo....ja sam uvijek spreman za hintove. Heh. Sigurno ima dosta cura koje se time bave izvan oglasa, samo još nisam uspio naći niti jednu.
 
@blesavi ako ti se nije problem raspitati među poznatima, postoji šansa da ćeš ubosti dobar hint. I nešto vrijedno trošenja love. Pa i zabave u troje, četvero, vas više sa njom u nekoj vikendici.

No, ja imam problem sa tim u smislu da želim određene aspekte svog života ostaviti isključivo za sebe. Nikad ne znaš...
 
@blesavi ako ti se nije problem raspitati među poznatima, postoji šansa da ćeš ubosti dobar hint. I nešto vrijedno trošenja love. Pa i zabave u troje, četvero, vas više sa njom u nekoj vikendici.

No, ja imam problem sa tim u smislu da želim određene aspekte svog života ostaviti isključivo za sebe. Nikad ne znaš...
Isto kao i ti, o ovom hobiju znaju samo kurve i ja. I cijeli ovaj forum. Heh. Od kad mi je Viki folka otišla nemam vise favoritkinje, a rado bi neku stalnu našao.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh