Otvorene veze/brak

Zagi,previse si vinceka spil…Dobro je,dosta!
Idem ujutro na put,tebi jos vjerovatno nije škola počela pa mozes do tri ujutro tipkati…
Adio….
👋
 
Anastasia kaj ima novoga kod tebe, jel muž još stobom, ljubavnik sa početka teme još kara?? Ili si ušla u svijet eskorta da zadovoljiš potrebe, požudu???
Pitam za prijatelja 😘
 
Cao ako neka dama u braku zeli povremeno druženje neka se javi porukom ali da drži do sebe..ja sam sportski teretana higijena sve na nivou pa tako i od dame trazim da drzi do sebe sto se higijene tice i urednosti
 
Pozdrav..
Ovakva je situacija....
Već 17g sam u vezi koja nije brak ali je kao brak.
Prošli smo svašta. Od divljeg sexa i zabave do svađa oko sexa, dosade, njegovog terenskog rada...jednostavno, brige i svakodnevica u meni guši želju za tim stvarima. Sa njim. Doma. Jer se on i nekako zapustio...umoran od posla, samo bi došao doma pred tv i na spavanje. Zanemario sebe, fizički izgled a i neki napredak u životu. Pa je postalo napeto zbog toga neko vrijeme i došlo do toga da sam mu izravno počela govoriti da ću si naći ljubavnika....kaj je najgore, on je bio nekako flegma na to i ništa nije promjenio.
Pa sam se ja počela zabavljati....
Što je njemu očito bilo svejedno ili si nije htio priznati....Prekidali smo, pa se nazad vraćali, zbog djeteta. Da se razumijemo, prestali smo se svađati i ok funkcioniramo kao obitelj.
Sve idealno, dobro se nadopunjujemo i razumijemo. Poseksamo se možda jednom mjesečno ako nismo preumorni jer preko dana ne stignemo ili nismo sami.
E sad, unazad 6 mj ja se viđam sa nekim i mislim da sam se zaljubila. Jako.
Počela sam se češće viđati sa njim i došlo je do toga da sam mu rekla za svojeg 'prijatelja' i da odlazim k njemu ne baš direktno ( na sex) ali indirektno, družiti se. Što on opet je nekako flegma prihvatio...
Pokušala sam razgovarati sa njim, da svako ide svojim putem, ali on jednostavno smatra da je ovakav život ok i da nam ništa ne fali, kao da se žrtvuje zbog djeteta da održimo familiju.
Tako da smo sada u nekoj otvorenoj vezi, on sve zna ali ne želi slušati o tome.
Da li je on slabić koji me previše voli?
Ili samo konformist koji ne želi mjenjati stvari?
Živi u mojoj kući i ne mogu ga baciti na cestu a i pomaže mi, volimo iste stvari, imamo iste interese.....

Stoga me zanima, koliko vas je u nekom otvorenom braku ili vezi i kako ste to iskomunicirali?
Ima li takvih uopće ovdje ili ste svi lažovi i prikriveni kurviši?
Nisi ni egoista niti krivo radis..jednostavno zelis vise od zivota, jer znas da prebrzo prolazi.Partner ti se uljuljkao u miran zivot, kao stari djeda.Da se njemu seksa, nasao bi i nacina i vremena.Jbg svi volimo sex i mazenje a foga tebi ocito nedostaje...sto napraviti, pustiti da sve ide svojim tijekom, ili mu otvoreno reci sve? Bolje reci, mozda ga to prodrma i ponovo te pocne cijeniti kao zenu.
 
Pozdrav..
Ovakva je situacija....
Već 17g sam u vezi koja nije brak ali je kao brak.
Prošli smo svašta. Od divljeg sexa i zabave do svađa oko sexa, dosade, njegovog terenskog rada...jednostavno, brige i svakodnevica u meni guši želju za tim stvarima. Sa njim. Doma. Jer se on i nekako zapustio...umoran od posla, samo bi došao doma pred tv i na spavanje. Zanemario sebe, fizički izgled a i neki napredak u životu. Pa je postalo napeto zbog toga neko vrijeme i došlo do toga da sam mu izravno počela govoriti da ću si naći ljubavnika....kaj je najgore, on je bio nekako flegma na to i ništa nije promjenio.
Pa sam se ja počela zabavljati....
Što je njemu očito bilo svejedno ili si nije htio priznati....Prekidali smo, pa se nazad vraćali, zbog djeteta. Da se razumijemo, prestali smo se svađati i ok funkcioniramo kao obitelj.
Sve idealno, dobro se nadopunjujemo i razumijemo. Poseksamo se možda jednom mjesečno ako nismo preumorni jer preko dana ne stignemo ili nismo sami.
E sad, unazad 6 mj ja se viđam sa nekim i mislim da sam se zaljubila. Jako.
Počela sam se češće viđati sa njim i došlo je do toga da sam mu rekla za svojeg 'prijatelja' i da odlazim k njemu ne baš direktno ( na sex) ali indirektno, družiti se. Što on opet je nekako flegma prihvatio...
Pokušala sam razgovarati sa njim, da svako ide svojim putem, ali on jednostavno smatra da je ovakav život ok i da nam ništa ne fali, kao da se žrtvuje zbog djeteta da održimo familiju.
Tako da smo sada u nekoj otvorenoj vezi, on sve zna ali ne želi slušati o tome.
Da li je on slabić koji me previše voli?
Ili samo konformist koji ne želi mjenjati stvari?
Živi u mojoj kući i ne mogu ga baciti na cestu a i pomaže mi, volimo iste stvari, imamo iste interese.....

Stoga me zanima, koliko vas je u nekom otvorenom braku ili vezi i kako ste to iskomunicirali?
Ima li takvih uopće ovdje ili ste svi lažovi i prikriveni kurviši?
Lažovi i kurviši :)
 
Pa sigurno imam više poštovanja i ljubavi prema njemu nego vi muški prema vašim ženama, lažni moralisti i kurviši koji nemate muda pa sve radite u tajnosti. Idioti.
Sigurno bi sve žene bile fine i tolerantne da im dođemo i kažemo ok tebi se neda , boli te glava ode ja kod susjede na jebačinu ;)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh