Otvorene veze/brak

Klasika uvijek čujemo jednu stranu priče pitam se koja je muževa priča isto tako 99% slučajeva ova su kriva za to što se događa. Da se nadovežem na prvi komentar više manje sve dame koje ne rade pogotovo šta žive u stanovima neznaju kud bi od dosade i sole pamet po internetu i upoznaju kojekakve specijalce tako da kažem samo RADOM PROTIV GLUPOSTI!
Više manje sve dame?!
Kakvo je to razmišljanje sad?
Da, dame, princeze sjede doma i glume domaćice, čekaju da im kapne lova od mužića za krpice. One druge dame, dame noći zna se kaj rade.
Nikad skoro nisam bila nezaposlena i skoro uvijek sam bila prvi odabir kad sam tražila zaposlenje. Pričaj ti te prazne filozofije nekom drugom, misliš tu prosipati pamet ali ti ne ide.
 
Pa vidi se kak radiš od jutra si na forumu momentalno odgovoriš opasan ti je posao 🤣 uz čik i kavicu na balkonu pretpostavljam DAMO
 
Odlična tema i pohvale Anastaziji za pokretanje rasprave. Otvoreni brak je zajebana stvar. Nedavno sam negdje pročitao da je neko sveučilište u USA pratilo neki broj otvorenih brakova cca 10 godina i da ih je na kraju priče nešto preko 80% završilo razvodom. Teško je to izvesti a da nitko ne bude ipak povrijeđen. Mislim da sam nekako više za pametno varanje, tj da ne varaš ženu ili muža sa nekim iz bliskog društva, rodbine ili sa radnim kolegom. Svakako da se ne uvučeš u priču preduboko u smislu emocija i razjebavaš loš brak da bi uletio u još lošiji. Za muškarce je plaćanje za sex dobra solucija da brak ostane siguran, samo treba paziti da ne ode u ovisnost.
Nekim kolegama iz ove teme bih preporučio da dobro pročitaju i razmisle što je sve Anastazija napisala jer je jako dobro opisala zašto žene varaju, i njen slučaj je jedan od najčešćih, a to je slab muškarac u kući. Ne postoji žena koja voli slabog muškarca. I pri tome ne mislim na fizičku snagu.
 
Odlična tema i pohvale Anastaziji za pokretanje rasprave. Otvoreni brak je zajebana stvar. Nedavno sam negdje pročitao da je neko sveučilište u USA pratilo neki broj otvorenih brakova cca 10 godina i da ih je na kraju priče nešto preko 80% završilo razvodom. Teško je to izvesti a da nitko ne bude ipak povrijeđen. Mislim da sam nekako više za pametno varanje, tj da ne varaš ženu ili muža sa nekim iz bliskog društva, rodbine ili sa radnim kolegom. Svakako da se ne uvučeš u priču preduboko u smislu emocija i razjebavaš loš brak da bi uletio u još lošiji. Za muškarce je plaćanje za sex dobra solucija da brak ostane siguran, samo treba paziti da ne ode u ovisnost.
Nekim kolegama iz ove teme bih preporučio da dobro pročitaju i razmisle što je sve Anastazija napisala jer je jako dobro opisala zašto žene varaju, i njen slučaj je jedan od najčešćih, a to je slab muškarac u kući. Ne postoji žena koja voli slabog muškarca. I pri tome ne mislim na fizičku snagu.
A kako ti to znas da njezin slučaj najčešći???
Osim ako i sama nisi zena,pa znas iz vlastitog iskustva…
I molim te,ostavi se preporuka,shvatit ces vec zbog čega😉
 
A kako ti to znas da njezin slučaj najčešći???
Osim ako i sama nisi zena,pa znas iz vlastitog iskustva…
I molim te,ostavi se preporuka,shvatit ces vec zbog čega😉
Pa kad imaš koju godinu i promatraš svijet oko sebe, pričaš, čitaš i dobiješ neko iskustvo iz okoline, shvatiš da su i žene i muškarci vrlo jednostavna stvorenja i da se svi ponašamo po nekoliko ustaljenih obrazaca.
Ovo dalje neću komentirati jer očito imaš neki problem, a ja ti nisam od pomoći.
 
Uostalom neznam zašto dotična ne rješava bračne probleme sa partnerom a ne ovdje sa strancima bolje bi joj bilo da priča s njime sumnjam da on traži izgovore za ljubavnicu ili manjak jebačine po portalima
 
Pa kad imaš koju godinu i promatraš svijet oko sebe, pričaš, čitaš i dobiješ neko iskustvo iz okoline, shvatiš da su i žene i muškarci vrlo jednostavna stvorenja i da se svi ponašamo po nekoliko ustaljenih obrazaca.
Ovo dalje neću komentirati jer očito imaš neki problem, a ja ti nisam od pomoći.
Imam problem sa pacijentima,koji su zalutali na forum,pa prosipaju pamet i filozofiju na forumu,gdje 99% ljudi ide kod prostitutki…
 
Ovdje svi samo sanjaju o prostitutkama mozda ih 1% uspije i doći do njih šta zbog loše ponude a drugo je i cijena nema se kod nas za to 🤣
 
Kad netko vidi naslov teme u forumu i piše o toj temi, tebi je to problematično? Sad razmisli o tome i budi iskren pa si priznaj koliko si ispao glup
Mogu biti iskren jedino prema tebi,kao sto sam ti vec napisao…Ostavi se preporuka!
Jednim pogledom na tvoj profil i sasvim je očito da se radi o samopromociji…A ako se kojim slučajem i ne radi o tome,u sto sumnjam…Onda svakako nemas pojma o čemu pišeš,posto si ženu jedino vidio na plakatu…
 
Mogu biti iskren jedino prema tebi,kao sto sam ti vec napisao…Ostavi se preporuka!
Jednim pogledom na tvoj profil i sasvim je očito da se radi o samopromociji…A ako se kojim slučajem i ne radi o tome,u sto sumnjam…Onda svakako nemas pojma o čemu pišeš,posto si ženu jedino vidio na plakatu…
Očito ti logika i analitika nisu jača strana. Imaš dovoljno tema za prosipanje svojih frustracija, ali ne, tvoju glupost moraju svi znati. Ova fora da sam ženu vidio na plakatu, stvarno ? Jesi ti još u osnovno školi, stvarno misliš da se itko normalan može naći uvrijeđen ili iznerviran s takvom izjavom?
Ponovno ti ukazujem, pogledaj u kojem smo podforumu. I dalje ispadaš glup. Jel moguće da ne shvaćaš?
I daj molim te objasni, da se ostavim preporuka, gdje sam ovdje napisao ikakvu preporuku. Haluciniraš, nisi popio ljekove, maznuo si trip,koji kurac ti se dešava?
 
U što se pretvorila ova tema, od "anastasjinog" pitanja da ima tko iskustva sa otvorenom vezom do toga da se sad neki prepucavaju oko toga tko je razumije i podržava a tko smatra da je ona kučka bez srca koja se krajnje bezosjećajno preko tog njenog nesretnog partnera izruguje sa muškim rodom.
I ne lamentirajte više o jakim i slabim muškarcima, danas su bitni oni koji imaju a ne oni koji znaju, bilo to kod kurvi bilo to kod običnih domaćica. Dakle, dok pokrivate njihove potrebe, teče med i mlijeko, čim sredstava nedostaje odmah si slabić. "Ako imaš 150 kg i pun novčanik onda si slatki medo, a ako ti je novčanik prazan onda si sebela svinja" tako one funkcioniraju i tako će funkcionirat, i možete se vi pjeniti i biti alfa mužjak, dominantni pater familias, glava obitelji - ako nema novaca nema zadovoljne žene. I nije da će se ona zato prokurvati i nabijati rogove svom partneru ali će ga ubiti spikom i ponašanjem.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh