OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pazite se ovih kojima je pozivni broj iz Izraela jel su lažnjaci. Kad dođete adresu traži vas sliku ili video da ste stigli i te nakon toga uplata na paysafe i te fore. Ne nasjedajte, pogotovo vi novi.
 
Znači sta se dešava sa Osijekom, 20+ plus cura, dogovorim sa Agatom sad Isa, ispalime nije mi prvi put sa njom, pošaljem svakoj sa ege, ni jedna ne jebe poruku, popušim 1 sat čekajući plus vrijeme što sam došo do Os, tek nakon 30min javlja se ova milena, odnosno pimp, ajde odem, i naravno na stepenica se susretnem da dotičnim pimponjom ajde manje bitno, al momak se odma okreće zamnom, reko zajebi okrenem se i ja i odo, znam da čitate al koji kurac ti imas zamnom ić os gledat kako jebem, ako oćete bit security otvorite si bordel
 
Ekipa bok.Novi sam ovdje ali pratim dugo vremena stranicu.Dobro je netko napisao da je ponuda u Osijeku postala katastrofa...Ovo trenutno je bas lose.Zadnja dobra koja je bila barem po meni je bila Kamily koja je sad u Puli.Mlada cura ali stvarno sve pohvale za nju.Angel i Clara su isto bile top i bila je jedna Jade koja je meni bas bila dobra cura.Nije bila neka bomba ali je imala to nesta...Nisam pre dugo u ovome ali te su mi cure bile bas dobre u vezi svega.Ali zato je bilo i losih iskustava ali mislim da su to svi prosli.Ima li informacija kakva je ALIKA.Izgleda mi zanimljivo.Pozdrav svima
 
Znači sta se dešava sa Osijekom, 20+ plus cura, dogovorim sa Agatom sad Isa, ispalime nije mi prvi put sa njom, pošaljem svakoj sa ege, ni jedna ne jebe poruku, popušim 1 sat čekajući plus vrijeme što sam došo do Os, tek nakon 30min javlja se ova milena, odnosno pimp, ajde odem, i naravno na stepenica se susretnem da dotičnim pimponjom ajde manje bitno, al momak se odma okreće zamnom, reko zajebi okrenem se i ja i odo, znam da čitate al koji kurac ti imas zamnom ić os gledat kako jebem, ako oćete bit security otvorite si bordel
Svi mi ludimo radi usluge. Ovako šta loše nepamtim jako dugo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh