OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kod tih odrona aka. ispodprosiječnih cura neću više nikada ić a kamo dat 100 eura za pola sata. Nevrijede ni pišljivih 50 centi. Da mi plate 1000 eura ja njih nebi jebo. Čini mi se da trebamo svi prestat odlazit kod takvih i da prestanu dolazit kod nas. I čekat puno bolje i ljepše kurve.
 
Kod tih odrona aka. ispodprosiječnih cura neću više nikada ić a kamo dat 100 eura za pola sata. Nevrijede ni pišljivih 50 centi. Da mi plate 1000 eura ja njih nebi jebo. Čini mi se da trebamo svi prestat odlazit kod takvih i da prestanu dolazit kod nas. I čekat puno bolje i ljepše kurve.
Svakako istina!
Ima li ista pametno trenutno na ege-u?
 
Nakon 8 godina iskustva s eskort damama, ovo je među prvih 5 wtf iskustva ikad.
Na slikama mi izgledala skroz čudno, međutim odlučio sam provjerit uživo.
Jedva dogovorio vrijeme s njom, no kad sam došao na adresu i bolje je pogledao ostao razočaran i u nevjerici. Znam šta je žena i šta je ženstvenost, no ovo nije žena. Ljudi ovo je bivši muškarac nakrkan ženskim hormonima i umjetnim cicama, i bez kurca.
Nekad je ponuda u Osijeku bila raznovrsna, bilo je svega. Svakakvih žena je dolazilo iz raznih zemalja, bilo je i Ukrajinki, Ruskinja čak i Azijatkinja. Sad da bi jebo bolju kurvu moraš proči preko 200 kilometara.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh