OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Glupo je i pitati dali ima neka domaca na podrucju osijeka da radi masazu sa happy endom,jer netko bi vec napisao. A dali ima betko za preporuciti neki salon za masazu, da je ono maserka dobra, i bar da ono dodiri vuku na tu stranu?
I vi koji ste isli na masaze cijelog tijela, dali se skinete goli pa ogrnite rucnikom ili u boksama ostanete,kakav je obicaj
Skineš se gol odma pa ako joj se svidi tvoja antena dobiješ i pušenje. I ponesi kondom možda te i zajaše.
😉
 
Hej prije mjesec dana je bila jedna najbolja djevojka u gradu zvala se Clara. Jel tko zna kad se ta diva vraća kod nas? Sa njom sam imao najbolje iskustvo, a tek pušenje, ufff dođe mi da joj u usta svršim.
 
Zanima me jel moguce kod ove na masazi i da padne seks ili makar pusenje? Jel se skidas gol dok te masira, bokserice ili dobijes peskir? I kako ona bude obucena i jel preporucujete
 
Pozz ljudi,jel bio tko kod one maserke Ines u zadnje vrijeme? Zanima me jel i vama koji su bili nudila opciju bez kondoma,nisam pristao,sumnjivo mi je to malo,bavi se s tim poslom a hoce bez zastite?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh