OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Dočekala me vedra i vesela. Među boljim iskustvima do sada. Pušenje je dobro. Čak sam umalo svršio u prvih 5 minuta pušenja... tako da to govori da cura zbilja zna svoj posao. Prva poza kaubojka, i tu već svršio u prvih desetak minuta. Malo pričali, pa onda masaža, i nakon 10 minuta opet sex. I tu smo se karali po stanu dobrih 40 minuta otprilike. Čak mi dala da joj svršim na lice. Budite dobri prema njoj, i možda dobijete iznenađenje.
Bio nije neka. I svi su profili njezini i od sofije
I uživo je dosta sitnije nego što je na slikama. I faca joj je fotošopirana dosta.
 
Novosti o Željki. Sinoc mi je lega pokazao njenih par slika kolko sam skuzio iz bolnice. Ima na sebi haljinu na bretele i na njoj pise Čavoglave. Vidi se da na ruci ima braunilu. Nece mi poslati jer ne zeli novije slike slati i moz ga jebati. Bio sam u soku i ne znam od kada su slike ali na njima izgleda katastrofalno. Ako netko Nesto zna o tome neka napise
 
Novosti o Željki. Sinoc mi je lega pokazao njenih par slika kolko sam skuzio iz bolnice. Ima na sebi haljinu na bretele i na njoj pise Čavoglave. Vidi se da na ruci ima braunilu. Nece mi poslati jer ne zeli novije slike slati i moz ga jebati. Bio sam u soku i ne znam od kada su slike ali na njima izgleda katastrofalno. Ako netko Nesto zna o tome neka napise
Ima sidu,liječi se,tko je jebo taj je najbolje.
 
Pimpovi su jako bezobrazni naprave par različitih profila a ono na kraju ista cura. Pošalješ poruku svakoj i sve na istoj adresi. Profil od ove barbare koriste svi i nikad tu curu dočekat.
Osijek je postao katastrofa što se tiće kurvi.
U zadnjih mjesec dana sami škartovi,debele,ružne,usluga katastrofa.Pimpovi ili nabavljajte bolju robu ili nemojte ništa niti dovoditi,s ovima si rušite ugled,pad prometa za minimalno 50%.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh