OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ja sam zaključio da ja imam problem. Ja previše volim žene, ovo na sat mi je nekako previše transakcijski, iskreno me nervira, ubije cijelu čar. Ja bi bio najsretniji kad bi se mogli dogovoriti da si radimo šta god nam padne napamet, da jedno drugom istražujemo tijelo, zadovoljimo jedno drugo, spenkanje, maženje, grljenje, ljubljenje, češkanje, masiranje, oral, fingering, razne poze, anal... Jednostavno se prepustiti trenutku i kad ponestane kreativnosti svatko svojim putem. To može trajati pol sat, sat, dva zavisi kao se stvari poslože. Kad sve zbrojim i oduzmem više ne planiram da dam od 100 po susretu, ako za tu cijenu moram da putujem 200km, putovati ću.
Bolje prijatelju nać curu za takve stvari. Ja prvestveno odem samo kod kurve da se zasladim a za vodit ljubav si nađem žensku. I kad nađem pravu žensku više ni kurve neću gledat.
 
1. Mi volimo i poštujemo kurve, problem je što ih i previše volimo i zato smo ovdje na forumu, to je naš problem u konačnosti. Komentiramo kvalitetu usluge i cijenu, to je na kraju dana zanat kao i svaki drugi na tržištu usluga.
2 . Vijeđanje ne podržavam, ali isto tako ne podržavam fejk oglase tako da cijenim komentare makar bili neukusni ponekad, muškarci su muškarci, lijepo ti savjetovao čovjek da se maknes s foruma.
2. Cijenim tvoju zabrinutost, ima kurvi i izvan Osijeka, a možda se i tebi otvori potencijalnog novog posla ako oteramo sve kurve van grada tako da bolje da navijaš za nas nego što si tu došla podjebavat iz čista mira.
3. Nek si ti nama živa i zdrava, više koristi imaš da sebe reklamiraš nego da braniš svoj rod
Adio.
Ništa ja ne kažem za lažne oglase ili ako neka nije ispoštovala dogovor . Nego pričam o tome da nepotrebno vrijedate žene i ako je ispoštovala dogovor . Opisujete stan javno govorite gdje živi i dijelite adrese nekih kurvi i prijavljujete jer bi ju jebali ali vam je skupa. Nije to skupo nego vi nemate para ni za prosječnu kurvu od 150 eura a kamo li za neku skuplju a htijeli bi svašta nešto. Uvijek je bilo onih koji imaju i onih koji nemaju . A one će uvijek imati posla . I ti nećeš meni naređivati gdje ću ja biti i da odem. Imam pravo da komentiram ovdje ono što vidim i mislim .
 
To je ona, volim puno žena, ali svoju ženu volim najviše.
Kužim ja i Manuelu, ima ovih koji mrze žene pa idu kod kurvi da se iživljavaju na njima kad ne mogu kod kuće, a opet ima nas koji idemo kod njih da sebi i njima pružimo neko zadovoljstvo i malo normalnosti pored svega što im se događa u životu.
Slavonac ne može ni kurva sa svakim uživati. Jer ne sviđa joj se svatko ako je ljubazna i platiš da jebes . Bitno je da ona odradi posao dobro za to što si platio i da bude ljubazna i dočeka te sa osmijehom. Ali shvati da one svašta prolaze sa muskima i da neki nisu zaslužili ni osmijeh da dobiju a kamo li da jebu . Jer ima bahatih i bezobraznih muškaraca koji se ponašaju prema njima kao da su joj platili 50.000 eura i mora sve da trpi . Nismo robovi i nitko ne mora nekog trpit ako mu ne godi. Ja da se tim bavim i kada vidim ovo sve šta rade , naplatila bi im 500 eura za dva sata uz prvo druženje i piće da se upoznamo i ne bi nikada sa ovim blavcima imala posla nego samo starije koji imaju svoj biznis . A ne da me svatko jebe i još da vrijeđa za 100 eura 😂
 
Ništa ja ne kažem za lažne oglase ili ako neka nije ispoštovala dogovor . Nego pričam o tome da nepotrebno vrijedate žene i ako je ispoštovala dogovor . Opisujete stan javno govorite gdje živi i dijelite adrese nekih kurvi i prijavljujete jer bi ju jebali ali vam je skupa. Nije to skupo nego vi nemate para ni za prosječnu kurvu od 150 eura a kamo li za neku skuplju a htijeli bi svašta nešto. Uvijek je bilo onih koji imaju i onih koji nemaju . A one će uvijek imati posla . I ti nećeš meni naređivati gdje ću ja biti i da odem. Imam pravo da komentiram ovdje ono što vidim i mislim .
Kad kurva kaže da nije skupo 150 eura. E gdje su ona vremena kad su se kurve kurvale iz očaja jer su morale da prežive. Sad se kurvaju jer im je životni standard ispod standarda koji vide na Instagramu.

Slavonac ne može ni kurva sa svakim uživati. Jer ne sviđa joj se svatko ako je ljubazna i platiš da jebes . Bitno je da ona odradi posao dobro za to što si platio i da bude ljubazna i dočeka te sa osmijehom. Ali shvati da one svašta prolaze sa muskima i da neki nisu zaslužili ni osmijeh da dobiju a kamo li da jebu . Jer ima bahatih i bezobraznih muškaraca koji se ponašaju prema njima kao da su joj platili 50.000 eura i mora sve da trpi . Nismo robovi i nitko ne mora nekog trpit ako mu ne godi. Ja da se tim bavim i kada vidim ovo sve šta rade , naplatila bi im 500 eura za dva sata uz prvo druženje i piće da se upoznamo i ne bi nikada sa ovim blavcima imala posla nego samo starije koji imaju svoj biznis . A ne da me svatko jebe i još da vrijeđa za 100 eura 😂
Od kurvanja ste napravili profesiju, ako to gledate kao profesiju onda bi se trebale ponašati kao profesionalci, odnosno prema svima isti pristup bez obzira na sve, a ne da se pristup zasniva na simpatijama. Zamisli da dođeš kod doktora i namjerno te loše liječi jer mu nisi simpatična.
Ti stariji koji imaju biznis i daju po 500 eura, daju 500 eura jer ne znaju da mogu proći jeftinije. Koji normalan biznismen plaća više nego je potrebno, on je prvi koji će gledati da uštedi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh