OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


evo vec su krenule sa 180 za pola
Znam ja to dobro al mislio sam na Brazilke Portugalke i te one će povist cijene
Ko ova danas sam bio kod nje da vidim jel vrijedi tih 200 pola sata iskreno bilo mi je dobro kao i mnogo s njih koj sam spavo i s 70 do 100 za pola sata- Nije ništa specijalno za te pare. Bitno da sam ja potrošio a mogo sam jebat za sat vremena neku bolju. Dođe mi da si sad šamar opalim. Ova je zadnja kojoj plačam više od 100 za pola sata.
 
Znam ja to dobro al mislio sam na Brazilke Portugalke i te one će povist cijene
Ko ova danas sam bio kod nje da vidim jel vrijedi tih 200 pola sata iskreno bilo mi je dobro kao i mnogo s njih koj sam spavo i s 70 do 100 za pola sata- Nije ništa specijalno za te pare. Bitno da sam ja potrošio a mogo sam jebat za sat vremena neku bolju. Dođe mi da si sad šamar opalim. Ova je zadnja kojoj plačam više od 100 za pola sata.
Aj ti opet na bolovanje, vidis da gluposti radis... 😂😂😂
 
Od 11 oglasa u Osijeku
2 nema cijenu
1 250e/30min
1 400e/30min
7 100e/30min
A vi o poskupljenju....
Ma to ova malory
Kao da ima pozlačenu pičkicu a guzica joj jebote ko trokrilni ormar mislim da bi u nju stalo 3 kurca od 30 cm. Cijena usluga kao da plačam Riley Reid da me izjebe 😏
 
Ma to ova malory
Kao da ima pozlačenu pičkicu a guzica joj jebote ko trokrilni ormar mislim da bi u nju stalo 3 kurca od 30 cm. Cijena usluga kao da plačam Riley Reid da me izjebe 😏
reklamira se nije uopce u os!! u bg je ili sarajevo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh