OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

E doslovno ovo, bravo. Muski su preocajni postali a realno samo dizu ego gaborima, pogotovo na drustvenim mrezama gdje svaka malo bolja cura ima 5 hijena u inboxu.
E pa to a i one koje su ljepe dižu si neke standarde mene zaboli ako hoćeš može ako nečeš zbogom.
Te sa preko 1000 pratitelja ne vrijedi ni kontaktrirat jer u 90% slučajeva ni ne odgovaraju na poruke. Hoće neke nogometaše i influecere koji zarađuju gomilu para i onda se čude zašto ih muški ne cjene pa zato što se ponašaju droljasto i te koje se ponašaju droljasto uvjek gledam da ih izjebem i zbogom jer služe samo za to.
 
Jesi bio kod Cris
Jesam, nije cura sa slike ali po građi može se reći da su slične.
Teško mi je komentirati da budem objektivan i da se drugi ne razočaraju, a opet da kažem da smo kliknuli pa je bilo dobro netko će komentirati one kliknu sa svakim.
Malo se cjenkao, kad podvućem uloženo i dobiveno, meni se osobno isplatilo.

Niska cura, na mojih 183 meni do sisa, nije ono što kažu mali gnom, niska, bez sisa, tijelo noge guza po meni skladno lijepo građena. Ima i zubnu protezu, vidio sam da neke to pali, pa eto.
 
Jesam, nije cura sa slike ali po građi može se reći da su slične.
Teško mi je komentirati da budem objektivan i da se drugi ne razočaraju, a opet da kažem da smo kliknuli pa je bilo dobro netko će komentirati one kliknu sa svakim.
Malo se cjenkao, kad podvućem uloženo i dobiveno, meni se osobno isplatilo.

Niska cura, na mojih 183 meni do sisa, nije ono što kažu mali gnom, niska, bez sisa, tijelo noge guza po meni skladno lijepo građena. Ima i zubnu protezu, vidio sam da neke to pali, pa eto.
Jel se dobro jebe? Želim neku žestoku večeras😋
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh