OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Dosta je loša ponuda, iako ima oglasa...
Ili su fejk, druge cure iza oglasa ili totalno nepoznate djevojke bez ikakvih recenzija forumaša
 
Upravo bio kod Isis "Agate", nemam zamjerki, bj bez kapice, bio kratak sa vremenom pa uzeo 30min, da sam mogo osto bi duže, nije mi prvi put s njom tako da se kod mene opusti, poslje osto pa jos pricali tu je jos tri dana, jebite dok mozete aj bok
 
bio kod ove, dogovor preko whatsapp. tražila 200/120 dogovorili pola za 100, niža 155cm, malo jača možda 75kg slatka u licu, doček u sexi ogrtaču i štiklama, mirisna, osmjeh i poljubac na vratima, engleski solidan, usluga odlična, pravi GFE, poljupci po cijelom tijelu, oral bez, sex sa kondomom, oral DT, liže jaja i radi masažu prostate (malo je nedostajalo da svršim u roku odmah), nakon toga uzima lubrikant i stavlja ga između sisa, sise ogromne prirodne, stavlja kondom i krećemo u akciju, izmjenili smo par poza, u dogyiju se poćela sama nabijala pa sam uzeo lubrikant i zavukao joj prst u guzu nije se bunila, samo se počela još jače nabijati, onda me zajahala u obrnutu kaubojku a malo poslije se okrenula u kaubojku, i tu sam kapitulirao, poslije malo maženje i razgovor, i tu saznam da dijeli apartman sa Isis i da su one sestre
odmah mi se upali lampica i mašta proradi i počinjem pregovarati, na sreću uvijek ponesem više novaca, i dogovorimo se za trojku, taman zovemo Isis ali u tom trenutku dolazi njoj klijent a meni suze niz lice, odlazim na tuširanje i lagano s noge na nogu kući, sve u svemu zadovoljan sam, omjer uloženo dobiveno fenomenalan, tu su do srijede, nekako me opsjeda ta želja da budem sa dvije sestre.

PS: ti koji si jučer bio kod Isis u 15:40 ajd bar napiši recenziju da znam šta sam propustio
https://burin.hr/dvojica-nesudenih-...razilskih-prostitutki-koje-ce-raditi-za-njih/ evo zasto ih vjerovatno vise nema u hrv
 
S obzirom na ponudu kakva je, gledam kad ce ona Crystal doći do Tuzle, to mi je 20 eura goriva i 100 za pola, jeste da se drndas skoro 5 sati u autu kad zbrojis al kad usporedim sa ovima mislim da se isplati
 

🤣🤣🤣
bilo mi je sumnjivo iznajmiti im stali, ali pare su pare, pa tko ga jebe, idem im naplatiti 7 dana i odma ih prijaviti cim plate, nakon 2 dana imam prazan stan i odma ga mogu dalje iznajmiti. sve te koji iznajme pa prijave se treba goniti po clanku 7 zakona o remecenju javnog reda i mira, "Tko dopušta da se u njegovim prostorijama vrši bludničenje ili tko omogućuje ili na drugi način pomaže vršenju prostitucije, kaznit će se za prekršaj novčanom kaznom u iznosu od 300 do 2000 eura ili kaznom zatvora do 30 dana".

tako je jedna cura prosla kada je isla iznajmiti preko bookinga, platila par dana unaprijed, vlasnik je trazio dokumente i kad je vidio odakle je počeo je nešto vrtiti mrmljati i kao njemu je to nešto sve čudno neće ju pustiti u stan a pare ne moze da vrati jer ide preko bookinga. jadnica se jebe sa google translate i ovim majmunom, pokazali mi poruke je gledam, ne vjerujem

ima i iznajmljivaca koji su jos gori od ove dvojice iz vukovara samo se o tome šuti
 
S obzirom na ponudu kakva je, gledam kad ce ona Crystal doći do Tuzle, to mi je 20 eura goriva i 100 za pola, jeste da se drndas skoro 5 sati u autu kad zbrojis al kad usporedim sa ovima mislim da se isplati
Kad dode ajmo zajedno podijelimo troskove i cao :) usput ako ima jos nekog povesti i eto :) ako nemas nis protiv..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh