OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel dobio tko ovu maserku
Zvao sam je i slao poruke al nista nit se javlja niti odgovara
 
Pozdrav bečari !
Molim vas nekoliko savjeta.skroz sam novi u ovom kako kažete hobiju.,
pročitao sam dosta temu i na kraju sam se pogubio,imate li za preporučiti neku domaću
damu za neiskusnog tipa u ovom sportu,malo me frka ovih sa ege.
jel bolje da ih zovem ili poruke?
Hvala na razumijevanju imaću još pitanja sigurno
 
Pozdrav bečari !
Molim vas nekoliko savjeta.skroz sam novi u ovom kako kažete hobiju.,
pročitao sam dosta temu i na kraju sam se pogubio,imate li za preporučiti neku domaću
damu za neiskusnog tipa u ovom sportu,malo me frka ovih sa ege.
jel bolje da ih zovem ili poruke?
Hvala na razumijevanju imaću još pitanja sigurno
mene je vise frka domacih nego sa ege, mada ih je tesko naci u slavoniji, najbolje kod neke koju pohvali netko da je bio nedavno
 
mada ja iskreno ne znam sta da kazem na ponudu u osijeku i brodu, ovaj istocni dio zadnjih par tjedana, meni je iskreno sve iz ponude masno bar jedno 10kg viska ima svaka. jedino ova Lorena iz broda, ali kad sam isao kod te u osijek docekala me ona mala frckava, tako da je upitno jel to ona, bas ponuda losa, cini mi se da cemo morat do madarske ili do novog sada na studentice
 
mada ja iskreno ne znam sta da kazem na ponudu u osijeku i brodu, ovaj istocni dio zadnjih par tjedana, meni je iskreno sve iz ponude masno bar jedno 10kg viska ima svaka. jedino ova Lorena iz broda, ali kad sam isao kod te u osijek docekala me ona mala frckava, tako da je upitno jel to ona, bas ponuda losa, cini mi se da cemo morat do madarske ili do novog sada na studentice
Na studentice?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh