OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Ova neka nova? Nesto sporo odgovara na poruke, ili je guzva kod nje ili je agent usporen. :D

Na EGE-u sam najbolja iskustva imao sa afro-latinama, bas me zanima da li je tamnija nego na slikama.

Jel bio neko mozda?
 

Ova neka nova? Nesto sporo odgovara na poruke, ili je guzva kod nje ili je agent usporen. :D

Na EGE-u sam najbolja iskustva imao sa afro-latinama, bas me zanima da li je tamnija nego na slikama.

Jel bio neko mozda?
ta i mene zanima kakva je mozda i odem,zanima me jel se da cijena spustit na 100-120 eura,puno je 150 :D
 
Evo jebači da vam kažem da sam sinoć bio u Zagrebu i da sam bio kod ove
jedno neviđeno iskustvo jebe se odlično pito sam ju oće li doć u Osijek kaže vjerojatno da hoće pa ako ste zainteresirani što više vas da ju namami u Osijek jer je komad.
Danas sam ošo i kod ove na sat vremena pošto je najjeftinija i nisam požalio
Mislio sam kod Victorije ali sam odlučio ipak kod nje jer sam za sat vremena potrošio 150 a kod ove bi za pola sata potrošio 150 eura a puši s gumicom.
ta hanah iz zagreba ako je takva na videu,slikama uzivo odmah cu ici bez razmisljanja jer je bomba :D
 

Ova neka nova? Nesto sporo odgovara na poruke, ili je guzva kod nje ili je agent usporen. :D

Na EGE-u sam najbolja iskustva imao sa afro-latinama, bas me zanima da li je tamnija nego na slikama.

Jel bio neko mozda?
bilo je vec recenzija na nju koliko se sjecam ali drugi link i drugo ime, ne mogu se sjetit
 
Ma slabo al ja govorim malo španjolskog tako da uglavnom španjolski pričam s njima
Također bacam malo španjolskog, nisam nešto vješt u pričanju, ali razumijem što mi govore iako ima razlike između španjolskog i njihovog portugalskog. Pozitvno se iznenade, jedna je išla odmah baciti govornu poruku u neki njihov chat kako je naišla na dečka koji priča španjolski, odmah me tražila instagram 😂
Učite portugalski jebači...
 

Ova neka nova? Nesto sporo odgovara na poruke, ili je guzva kod nje ili je agent usporen. :D

Na EGE-u sam najbolja iskustva imao sa afro-latinama, bas me zanima da li je tamnija nego na slikama.

Jel bio neko mozda?
Promjenila je sliku ili je dala profil nekoj drugoj ali kad sam zadnji put bio kod nje bilo mi je odlično visoka žena oko 175cm i malo manje sise ali odlično se jebe
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh