OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Već dugo vremena u Osijeku nikakav izbor neznam jel se sječate one hot Anne iz costa rice žensta je bila prava bomba sad gledam na reviews i vidim je pod imenu Juli Ferrari al profil joj je nedostupan.
Baš bi volio da opet dođe kod nas ona a i Viki Ginger.
 
Već dugo vremena u Osijeku nikakav izbor neznam jel se sječate one hot Anne iz costa rice žensta je bila prava bomba sad gledam na reviews i vidim je pod imenu Juli Ferrari al profil joj je nedostupan.
Baš bi volio da opet dođe kod nas ona a i Viki Ginger.
Bio sam kod Hot Anne u jesen 2022 kad je bila kod nas, bila je tu i ljeto 2023. ali ne u Osijeku vec je znala aktivirati oglas u Zagrebu i Splitu na par dana. Nije Costa Rica nego Puerto Rico ali slazem se da je super.

Sjecam se da je bilo budala tu na forumu koji nisu ni bili kod nje a pisali gluposti neke tu.
 
Bio sam kod Hot Anne u jesen 2022 kad je bila kod nas, bila je tu i ljeto 2023. ali ne u Osijeku vec je znala aktivirati oglas u Zagrebu i Splitu na par dana. Nije Costa Rica nego Puerto Rico ali slazem se da je super.

Sjecam se da je bilo budala tu na forumu koji nisu ni bili kod nje a pisali gluposti neke tu.
Ja sam isto bio gledo onda po forumu za nju čuo sam isto nekih glupavih komentara al sam ju odlučio kontaktirat dala je i da se vidimo preko videopoziva što je bilo super jer kod ovih nemožeš ništa preko videopoziva jer nisu one uglavnom na telefonu nego njihov jajan.
U glavnom s njom sam imo nezaboravan sex i ako se bude ikad vratila siguno idem opet kod nje
 
Već dugo vremena u Osijeku nikakav izbor neznam jel se sječate one hot Anne iz costa rice žensta je bila prava bomba sad gledam na reviews i vidim je pod imenu Juli Ferrari al profil joj je nedostupan.
Baš bi volio da opet dođe kod nas ona a i Viki Ginger.
Ženska je dobra ili ima full usku picu i nije mi dala da ju nabijam jedino mi je to problem bio
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh