OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Vidim da si novi ovdje te s plavog oglasnika nemoj ni gledat u našoj županiji a i okolica jer su sve lažne.
Ako hočeš pojebati neku domaču odi u zg al prouči malo na forumu i gledaj recenzije u Zagrebačkoj grupi jer dosta i tamo ima lažnjaka a ima u pravih cura
 
decki cini se da stize recesija, evo Polly smanjila 30min 100, 60min 150 na stranici ...
nisam bio sam bio kod nje, ali sam cuo lijepe stvari, koliko je istina ...
 
Pratim vas već dugo, ali nisam bio registriran. Osjećam moralnu dužnost pripomoći s recenzijama 🙂
Od trenutnih na ege sam bio kod Polly i Tine.

Tina... 30 god, ruskinja, engleski dobar. Zgodna i ljepuškasta (7/10)...pravo gfe iskustvo, nema požurivanja, sve čisto kao i ona sama. Nije baš kreativna, ali ima strasti.

Polly... Vau...izgled bolesno dobar prema mojim kriterijima. U prostoru s još 2 (meni bezvezne skroz)... Akcija ništa posebno, poluzainteresirana, bj s gumicom, prostor dosta neuredan... Ali izgledom mi je sve kompenzirala jer je nenormalno zgodna.
 
Netko je još prije pitao na Taliu (domina)...zgodna ženska, ali tu sve staje. Čini mi se malo pomaknuta, totalno nemaštovita, ne uživljena u ulogu... Ne vrijedi ni blizu onoga što traži.
 
Pratim vas već dugo, ali nisam bio registriran. Osjećam moralnu dužnost pripomoći s recenzijama 🙂
Od trenutnih na ege sam bio kod Polly i Tine.

Tina... 30 god, ruskinja, engleski dobar. Zgodna i ljepuškasta (7/10)...pravo gfe iskustvo, nema požurivanja, sve čisto kao i ona sama. Nije baš kreativna, ali ima strasti.

Polly... Vau...izgled bolesno dobar prema mojim kriterijima. U prostoru s još 2 (meni bezvezne skroz)... Akcija ništa posebno, poluzainteresirana, bj s gumicom, prostor dosta neuredan... Ali izgledom mi je sve kompenzirala jer je nenormalno zgodna.
eto da se jos nekom svidila tina/sara/kamilla (sve ista cura), vidio sam da su za nju rekli da je masna

de reci za polly, jel sa nekima sa ege u stanu ili ?
vecinom kada ima 2-3 cure u istom stanu ce same kuhati, kuhinju peru kada im ponestane serpa i tanjura, kao da se ne mogu dogovoriti koja ce da pospremi tako da mi je to vec i za ocekivati
 
eto da se jos nekom svidila tina/sara/kamilla (sve ista cura), vidio sam da su za nju rekli da je masna

de reci za polly, jel sa nekima sa ege u stanu ili ?
vecinom kada ima 2-3 cure u istom stanu ce same kuhati, kuhinju peru kada im ponestane serpa i tanjura, kao da se ne mogu dogovoriti koja ce da pospremi tako da mi je to vec i za ocekivati
Da, s još 2 je u stanu, ali kako se one oglašavaju na ege nisam siguran jer ne odgovaraju nijednoj sa slika. I da, Polly je i dalje 150, a ne 100 bez obzira što piše tamo
 
I da... Polly nema veze sa slikama s ege (nije ista cura uopće), osobno mi je ova koja je u OS još i bolja od ove sa slika
 
Pratim vas već dugo, ali nisam bio registriran. Osjećam moralnu dužnost pripomoći s recenzijama 🙂
Od trenutnih na ege sam bio kod Polly i Tine.

Tina... 30 god, ruskinja, engleski dobar. Zgodna i ljepuškasta (7/10)...pravo gfe iskustvo, nema požurivanja, sve čisto kao i ona sama. Nije baš kreativna, ali ima strasti.

Polly... Vau...izgled bolesno dobar prema mojim kriterijima. U prostoru s još 2 (meni bezvezne skroz)... Akcija ništa posebno, poluzainteresirana, bj s gumicom, prostor dosta neuredan... Ali izgledom mi je sve kompenzirala jer je nenormalno zgodna.
A kakva je poli jel szgodnija nego na slikama i jel je sva takva istetovirana?
 
A kakva je poli jel szgodnija nego na slikama i jel je sva takva istetovirana?
Nema te tetovaže, ni ja ne volim te tetovirane... Mislim da ima samo neku malu tetovažu na boku...meni je zgodnija od ove na slikama, sise vrh i prirodne, guza odlična, prelijepa u faci, duga crna kosa do guze, cijela čvrsta i fit...uvjerljivo najzgodnija od ovih koje sam posjetio do sada...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh