OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Vidim da ova ima dobru recenziju
Jel tko bio od vas kod nje?
Alice i Kiara bi trebala biti ista cura jer u kojem god gradu da sam vidio profil Alice (a volim gledati ponude u ostalim gradovima) tu je bila i Kiara... Malo me sad buni komentar iznad da je Kiara mali gnom bez sisa 😂 Nedavno je bila u Osijeku, dogovarao sam se s njom i odusta jer nije htjela spustiti cijenu, a Slavonac9 je ostavio pozitivan komentar tad... Na slikama je i meni odlicna, ali na videu mi malo lici na ronaldinha i da je mala garava... 😂😂😂
 
Alice i Kiara bi trebala biti ista cura jer u kojem god gradu da sam vidio profil Alice (a volim gledati ponude u ostalim gradovima) tu je bila i Kiara... Malo me sad buni komentar iznad da je Kiara mali gnom bez sisa 😂 Nedavno je bila u Osijeku, dogovarao sam se s njom i odusta jer nije htjela spustiti cijenu, a Slavonac9 je ostavio pozitivan komentar tad... Na slikama je i meni odlicna, ali na videu mi malo lici na ronaldinha i da je mala garava... 😂😂😂
Meni se ne čini da su iste. Alice uzivo u licu najviše sliči onaj fotki di je potrbuške na krevetu. Kad klekne na krevet dupe je isto kao na ovoj glavnoj slici. I vidim po tetovažama da su dvije različite. Iskreno proletiom sam možda i kroz previše cura u zadnjih mjesec dana nego što sam trebao, ali kod nje mi je bilo najbolji GFE. Ne da da ju diraš po licu ili dolje dok ruke ne opereš. Puši kondom, ali ga je navukla ustima. Počela masažom, dobro se ljubi, gusta kosa, još je netko pisao da ima andeosko lice, stvarno ima. Voli da twerka i fino se kreće u doggy, voli spank. Bila se senzualna i nježna cijelo vrijeme.

Možda sam subjektivan jer mi je bila prva nakon dugo vremena, ali stvarno me oduševila. Translate je koristila proaktivno, nije požurivala da izađem, bio sam dosta kasno mislim oko 9.

Budući da nisu profesionalke, imajte na umu da iskustva uvijek zavise kakav im je dan, koji ste na redu, da li ima nekog iza tebe u najavi i kako im sjednete ...
 
Dala mi instagram, mos misliti... Al' picku si platio 😂
Ne kontam sta imate od njihovog instagrama, sem sto gledas slike kao i kod nekih drugih picaka. Ali, ako se dobije sta s tim, podjelite samnom, mozda i ja napravim opet account 😆
 
Danas je posjetio reko ova će mi vjerojatno biti zadnja ove godine.
Mogu reć mala je slatka i dosta sexy čitam komentare da je kao gnom al nije iznenadio sam se kad je otvorila vrata. Dala se ljubit i dirat a pogotovo sam joj guzu stalno diro guzu ima fantastićnu.
Puši fenomenalno radila mi je i deepthroat što većina njih neće jer mi je 17.5 cm pa većinu tjera na povračanje. U sexu je stvarno dosta aktivna i izmjenili smo dosta poza.
Eto mislim da je to od mene ove godine osim ako nedođe opet viki ginger
 
Danas je posjetio reko ova će mi vjerojatno biti zadnja ove godine.
Mogu reć mala je slatka i dosta sexy čitam komentare da je kao gnom al nije iznenadio sam se kad je otvorila vrata. Dala se ljubit i dirat a pogotovo sam joj guzu stalno diro guzu ima fantastićnu.
Puši fenomenalno radila mi je i deepthroat što većina njih neće jer mi je 17.5 cm pa većinu tjera na povračanje. U sexu je stvarno dosta aktivna i izmjenili smo dosta poza.
Eto mislim da je to od mene ove godine osim ako nedođe opet viki ginger
Ti to ides ranom zorom da joj budes prvi u danu? 😆
 
Bio sam neki dan kod zeljke, zena i dalje top izgleda ali i dalje udavi sa pricom.. ali sve u svemu oke je za svoje godine.. nije imala nikakav rak i neznam sta ste jos pisali
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh