OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel bio itko ili ima kakvo iskustvo sa https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/vatrena-latina-maite-oglas-5577501

Wapp poslovan racun, treca poruka cjenik usluga, ali za razliku od a bona, cashapp i raznih pizdi strininih ova zeli novac na ruke, bez tih komplikacija. Isplati li se probati?
Pa ako ne traži a bon ili nikakve vrste uplata unaprijed probaj zašto da ne samo mi slike ne izgledaju kao da če te dočekat ta osoba ali opet kažem probaj ako je keš na ruke.
 

Uglavnom ekipa... Naty je mljac mljac, preslatka... Uzivo puno mrsavija nego na slikama, duge noge, višlja nego sto se cini... Dupe super, ima ga ali nije veliko (i ne moze biti jer je mrsava)... Pičic fin za polizati, male usnice, nije razvaljena... Sise manje, prirodne... Cura nasmijana, pozitivna, ali beknuti engleskog ne zna, klasika... Sto se tice akcije, uvijek kazem da je to subjektivno, a ja sam dobio sto mi treba - pusenje bez, klasicne poze, cmakanje, nikakve egzibicije (jbg, ja volim voditi ljubav 😆)... Nalazi se u apartmanu pored Zeljeznickog kolodvora, znam da neki trtaju od policije, ali jbg...
100€/20min, neda pola sata, ali meni dovoljno...
Dal bih je preporucio? Ovisi koliko si zagorio, ja ne zalim pare... Citao sam komentare od "nekih" kako vole razvaljivati uske pičiće, e ekipa kod ove bi se dalo tako sta... 😉
Problem je onaj preko puta policije, ovo je onaj pored kolodvora, meni je ta lokacija ok, krevet udoban posjetio isti drugi put... Definitivno nije metar i sumsa jagoda, ima jedno 175. Cmakanje, više ti nju nego ona tebe. Pušenje bez kapice i bez zuba, nije loša. Nije baš bilo egzibicija, misionarskom, ona na vrhu, mala može da miješa u krug super je, doggy, stavio jastuk ispod i povukao noge, i udri. Dupe je super, nije veliko ali nije baš ni malo ali možeš ga fino razvući da udes duboko. Meni je ta sleda dok leži ravna stvarno super poza, još bude uza, može da zabije glavu u madrac i stenje, a ja lagnem na nju i polako. A mala baš stenje sa svakim ulazom pusti zvuk ili promrmlja. Stvarno je uska ali se fino da razraditi. Naložila u stanju koda je na plaži u riu. Uzo sat, navila alarm, udarao dok alarm nije stalo, preznoio se, dva puta pauza za vodu i brisat znoj, na kraju mi ponudila tuširanje. Na poruke baš i ne odgovara aktivno, skoro 2 sata sam dogovarao termin, neće ništa da spusti. Sve u svemu meni je bilo dobro.
 
Problem je onaj preko puta policije, ovo je onaj pored kolodvora, meni je ta lokacija ok, krevet udoban posjetio isti drugi put... Definitivno nije metar i sumsa jagoda, ima jedno 175. Cmakanje, više ti nju nego ona tebe. Pušenje bez kapice i bez zuba, nije loša. Nije baš bilo egzibicija, misionarskom, ona na vrhu, mala može da miješa u krug super je, doggy, stavio jastuk ispod i povukao noge, i udri. Dupe je super, nije veliko ali nije baš ni malo ali možeš ga fino razvući da udes duboko. Meni je ta sleda dok leži ravna stvarno super poza, još bude uza, može da zabije glavu u madrac i stenje, a ja lagnem na nju i polako. A mala baš stenje sa svakim ulazom pusti zvuk ili promrmlja. Stvarno je uska ali se fino da razraditi. Naložila u stanju koda je na plaži u riu. Uzo sat, navila alarm, udarao dok alarm nije stalo, preznoio se, dva puta pauza za vodu i brisat znoj, na kraju mi ponudila tuširanje. Na poruke baš i ne odgovara aktivno, skoro 2 sata sam dogovarao termin, neće ništa da spusti. Sve u svemu meni je bilo dobro.
Jesi ti na kraju svrsio? 😂😂😂
 
Jesi ti na kraju svrsio? 😂😂😂
Hahahaha, jbg nisam. A vidi kad ti se cura sviđa nije rijetkost da ti se uopće neće dići, tako da ovo mene ne jebe, ja mislim da je meni predobro i hoću da traje zauvijek. Ako nista drugo bar mi kamagra ne treba, zna malo opasti ali znam kako da ga brzo vratim u život i idemo dalje. Možda uskoro postanem bull 🤣🤣🤣
 
jel ima tko kakav info za ove dvije


 
Pozdrav forumaši moji evo ovako danas sam posjetio ove dvje nakon što mi je prijatelj dao kamagru da probam bio napaljen ko konj 😂
Male su odlične odma čim je amanda otvorila vrata veseli doček.
Obje su kako da kažem prave droljice čim su me pogledale po očima im se vidjelo da me žele pojebat.
Počele s pušenjem naravno bez gumice moram napomenut da je to jedno od boljih pušenja sa dvje cure na kojim sam bio. Radile su mi i tits fuck koji je bio odličan i onda lagano u dogy. Prvo sam amandu krenio jebat onda Isis. Obje su mogu reć dosta uske premda mi se Amanda činila uža.
Eto da nedužim uzo sam sat vremena i 2 svršavanja uspio spustit cijenu na 330 eura.
Iskustvo mi je bilo ok e sad da bi ponovio nez možda i bi. Uglavnom ko želi duo neće požalit cure su dobre
 
Pozdrav forumaši moji evo ovako danas sam posjetio ove dvje nakon što mi je prijatelj dao kamagru da probam bio napaljen ko konj 😂
Male su odlične odma čim je amanda otvorila vrata veseli doček.
Obje su kako da kažem prave droljice čim su me pogledale po očima im se vidjelo da me žele pojebat.
Počele s pušenjem naravno bez gumice moram napomenut da je to jedno od boljih pušenja sa dvje cure na kojim sam bio. Radile su mi i tits fuck koji je bio odličan i onda lagano u dogy. Prvo sam amandu krenio jebat onda Isis. Obje su mogu reć dosta uske premda mi se Amanda činila uža.
Eto da nedužim uzo sam sat vremena i 2 svršavanja uspio spustit cijenu na 330 eura.
Iskustvo mi je bilo ok e sad da bi ponovio nez možda i bi. Uglavnom ko želi duo neće požalit cure su dobre
Reko sam ti ja kad probaš kamagru da bi i sestru svoju kresnio 😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh