OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav forumaši moji evo ovako danas sam posjetio ove dvje nakon što mi je prijatelj dao kamagru da probam bio napaljen ko konj 😂
Male su odlične odma čim je amanda otvorila vrata veseli doček.
Obje su kako da kažem prave droljice čim su me pogledale po očima im se vidjelo da me žele pojebat.
Počele s pušenjem naravno bez gumice moram napomenut da je to jedno od boljih pušenja sa dvje cure na kojim sam bio. Radile su mi i tits fuck koji je bio odličan i onda lagano u dogy. Prvo sam amandu krenio jebat onda Isis. Obje su mogu reć dosta uske premda mi se Amanda činila uža.
Eto da nedužim uzo sam sat vremena i 2 svršavanja uspio spustit cijenu na 330 eura.
Iskustvo mi je bilo ok e sad da bi ponovio nez možda i bi. Uglavnom ko želi duo neće požalit cure su dobre
 
Pozdrav forumaši moji evo ovako danas sam posjetio ove dvje nakon što mi je prijatelj dao kamagru da probam bio napaljen ko konj 😂
Male su odlične odma čim je amanda otvorila vrata veseli doček.
Obje su kako da kažem prave droljice čim su me pogledale po očima im se vidjelo da me žele pojebat.
Počele s pušenjem naravno bez gumice moram napomenut da je to jedno od boljih pušenja sa dvje cure na kojim sam bio. Radile su mi i tits fuck koji je bio odličan i onda lagano u dogy. Prvo sam amandu krenio jebat onda Isis. Obje su mogu reć dosta uske premda mi se Amanda činila uža.
Eto da nedužim uzo sam sat vremena i 2 svršavanja uspio spustit cijenu na 330 eura.
Iskustvo mi je bilo ok e sad da bi ponovio nez možda i bi. Uglavnom ko želi duo neće požalit cure su dobre
Reko sam ti ja kad probaš kamagru da bi i sestru svoju kresnio 😂
 
Pozdrav,posto sam ja relativno novi u ovom sportu trebam savjet,cura trazi bon ali na ruke da joj dam kad dodjem ne moram joj slikati ?Ima neko takvo iskustvo?
 
Davno sam bio kod ove vidim da je opet došla
Žena je u srednjim tridesetima otprilike ima ljepe sise i guzu i dosta je ugodna kao osoba s njom sam imo pravi GFE. Sad kad vidim da je tu definitivno ću otić kod nje ovih dana.
 
Reko sam ti ja kad probaš kamagru da bi i sestru svoju kresnio 😂
Vidite, ja sam tu kamagru nabavio zadnji put, popio je, dogovor je propao (jako čudna priča), propao i drugi dogovor (na kraju cimerica od prve, pa sam ju ja otkantao kad sam dobio istu adresu), gledam šta sad? Na kraju ništa, nisam ni imao erekciju... Možda zato što nije došlo do nikakve akcije i još sam se naživcirao. Nit me bolila glava kasnije nit išta...
 
Vidite, ja sam tu kamagru nabavio zadnji put, popio je, dogovor je propao (jako čudna priča), propao i drugi dogovor (na kraju cimerica od prve, pa sam ju ja otkantao kad sam dobio istu adresu), gledam šta sad? Na kraju ništa, nisam ni imao erekciju... Možda zato što nije došlo do nikakve akcije i još sam se naživcirao. Nit me bolila glava kasnije nit išta...
Čuj i da si uzo vijagru i da su te isto tako naživcirale nebi ti se digo. Kad je čovjek ljut i uzrujan nema te tablete koja će ti ga dignut
 
Mene kamagra ne naloži ništa više nego što bih se naložio i ovako, tj. nema funkciju afrodizijaka... Jedina razlika je što je erekcija postojanija i lakše mi se digne nakon što svršim prvi put... A naravno, uvijek mora postojati seksualni poticaj da se digne, ne diže se on sam od sebe kad popijem...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh