OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bio u cetvrtak. Lako se dogovorio preko whatsappa. Bila je u apartmanu u centru. Natuca engleski, koristi translate sa portugalskog, ako znas portugalski bit ce ti super. Jos je ljepsa uzivo. Koža mekana, velika utegnuta guza. Kaze dogodine ce stavit silikone. Mala je izdrzljiva, moze da primi, jos imam upalu misica. Bilo uredno na kraju dobio cisti rucnik. Rekla da ide do njemacke, vidim da je stala u varazdinu.
 
Bio u cetvrtak. Lako se dogovorio preko whatsappa. Bila je u apartmanu u centru. Natuca engleski, koristi translate sa portugalskog, ako znas portugalski bit ce ti super. Jos je ljepsa uzivo. Koža mekana, velika utegnuta guza. Kaze dogodine ce stavit silikone. Mala je izdrzljiva, moze da primi, jos imam upalu misica. Bilo uredno na kraju dobio cisti rucnik. Rekla da ide do njemacke, vidim da je stala u varazdinu.
E to mi zao sto sam propustio....ali ponuda je doslovno 0 sada
 
Ekipa... Ja opet mislim da su svi smjestaji u osijeku bili rezervirani davno unaprijed za ovaj datum... Vidjecemo sutra, prekosutra kad navale da se vracaju...
 
Ja sam juce dog sa onom alehandrom il kako vec zvala nebitno, saljem poruku sat vremena prije da provjerim, likusa šalje fotku iz aviona, vjv ju je nemo prijavio
 
Kakvih sve šupaka ima...

Nego moguće je da je bookiran sav smještaj zbog jučerašnjeg dana. Napuni se cijeli vukovar, vinkovci, očito i osijek
 
Jel mi može netko reći di se mogu naći neke žene za seks, nebitno god može i starije da se nemora plačat usluga? Ako nema takvo šta koje su vam preporuke?
 
Jel mi može netko reći di se mogu naći neke žene za seks, nebitno god može i starije da se nemora plačat usluga? Ako nema takvo šta koje su vam preporuke?
Uvjek mozes probati da baris. Frendici predlozis seks bez obaveza, odes petkom u kafanicu pa se probas nekoj svidit, ako imas solidan profil na instagramu probas sa dm. Ja osobno nebih riskirao sa kolegicom, jedino ako ne volis svoj posao pa ti je svejedno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh