OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel tko bio:


 

Prevara.
Kaže da je u Waldingeru pa kad se dođe onda traži uplatu rezervacije.
 

Ok ženska, mlada, rekao bi da je tako oko 25 godina. Ima jedno 5 kg viška, ali sve čvrsto stoji jer je mlada.
Malo je nastrana, dira si klit dok ju se jebe, voli kad ju se jače nabija, puši ga duboko, s puno sline, onda ga izvadi i lupa se kurcem po licu. Moguće razne poze.
Ne gleda na sat, ali zna kad je kraj. Uzeo sam sat vremena, dva svršavanja i drugi put kad sam ju jebao zvonilo joj je da je prošlo vrijeme, samo je ugasila zvuk i nastavili smo se jebati dok nisam svršio. Do tad nije požurivala, ali nakon tog signala me brzo matirala.
Sve radi s kondom, to mi je ok.
Jedina zamjerka mi je sto se kod odlaska samo obrisala. Možda se tuširala nakon sto sam otišao, jer kad sam došao fino je mirisala i sve je bilo ok.
Osjeti se da puši, imala je žvaku kad sam došao.
 

Ok ženska, mlada, rekao bi da je tako oko 25 godina. Ima jedno 5 kg viška, ali sve čvrsto stoji jer je mlada.
Malo je nastrana, dira si klit dok ju se jebe, voli kad ju se jače nabija, puši ga duboko, s puno sline, onda ga izvadi i lupa se kurcem po licu. Moguće razne poze.
Ne gleda na sat, ali zna kad je kraj. Uzeo sam sat vremena, dva svršavanja i drugi put kad sam ju jebao zvonilo joj je da je prošlo vrijeme, samo je ugasila zvuk i nastavili smo se jebati dok nisam svršio. Do tad nije požurivala, ali nakon tog signala me brzo matirala.
Sve radi s kondom, to mi je ok.
Jedina zamjerka mi je sto se kod odlaska samo obrisala. Možda se tuširala nakon sto sam otišao, jer kad sam došao fino je mirisala i sve je bilo ok.
Osjeti se da puši, imala je žvaku kad sam došao.
E da, cijene su takve kakve pišu. Nisam uspio ništa pregovarati.
Od engleskog zna Yes, No i OK. Jako teška komunikacija, ali upali Google translate pa se nekako može sporazumjeti.
 

Ok ženska, mlada, rekao bi da je tako oko 25 godina. Ima jedno 5 kg viška, ali sve čvrsto stoji jer je mlada.
Malo je nastrana, dira si klit dok ju se jebe, voli kad ju se jače nabija, puši ga duboko, s puno sline, onda ga izvadi i lupa se kurcem po licu. Moguće razne poze.
Ne gleda na sat, ali zna kad je kraj. Uzeo sam sat vremena, dva svršavanja i drugi put kad sam ju jebao zvonilo joj je da je prošlo vrijeme, samo je ugasila zvuk i nastavili smo se jebati dok nisam svršio. Do tad nije požurivala, ali nakon tog signala me brzo matirala.
Sve radi s kondom, to mi je ok.
Jedina zamjerka mi je sto se kod odlaska samo obrisala. Možda se tuširala nakon sto sam otišao, jer kad sam došao fino je mirisala i sve je bilo ok.
Osjeti se da puši, imala je žvaku kad sam došao.
"Sve radi s kondomom" Hoces reci da i pusi preko kabanice? Ako da, ona nema sanse da odem... 😂
 

Pozitivno iskustvo, jebeno tijelo ima, popunjenije već na slikama. U licu više kao na jednoj slici gdje nije našminkana. Jaše kao divlja 😁
 
Koja je ovo eksplozija profila na EGE ...izbrojao sam da ih je 20ak večeras u gradu!
Dakle, tolika ponuda...zašto?
Zapravo, to za nas treba biti dobro, jer ako je toliko velika ponuda... Moraju rušiti cijene!!
 
samo se ti nadaaj.. ccc
U redu, onda nek se one nadaju da će dobiti više! Broj hebača je više-manje isti, također i masa novca kojom raspolažu, a realna brojka bi za Osijek trebal biti oko 10 djevojaka. Tako da ovih 20 nek se "kolju" za mušterije...hoće li to raditi doslovno, ili spuštanjem cijena? Ti zaključi. 🤗
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh