OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel bio ko kod ove Merceduše, pretpostavljam sa je neka starka čim je najjeftinija, može li makar da ga popuši i koliko je sigurna ona.
 
Što se tiče cijene, one po 100 eura pola sata izbjegni. Probao dvije po toj tarifi i oba puta ostao razočaran. Bolje da sam kupio novu fifu za te pare haha
Da upravo tako ima svega
Samo jednom neka lana anakonda ponudila 80 eura klasik sex ja isto blok kad je otvorila vrata mala top topova ebanovina Svena svom mjestu ma vrh
Poslije toga ništa
 
Što se tiče cijene, one po 100 eura pola sata izbjegni. Probao dvije po toj tarifi i oba puta ostao razočaran. Bolje da sam kupio novu fifu za te pare haha
Ja opet imam i pozitivnih iskustva za 100€... U zadnjih par mjeseci najbolja iskustva su mi bila sa dvije cimerice, obe trazile po 100€... Toliko sam bio zadovoljan da sam im htio ostaviti i bakšu 😆 Naravno, bilo je i gabora za te pare, ali bože moj... Kad ti sperma udari u glavu, pronadjes uvijek nesto dobro i kod njih 😂😂😂
 
Momci, samo da znate Viki je tu još malo, budite pristojni i biti će vam lijepo spram ovih drugih polubutri, meni je sa njom jedno od boljih EEG iskustava.
 
Bio juce... Zenska sa slike, malo jača ali nije debela... Dobar malo veci guz, sise fine... Docekala me sa mirisom marihuane u stanu 😆... Odmah krenula u akciju, žvali se divlje, jezikom, pusenje bez (7/10)... Sex ne nesto najbolji, ali meni bilo dovoljno... Vidi se da se trudi i zeli da iskoristimo svaku minnutu... Nakkon sto sam svrsio uzela na svoju ruku jos pušiti... Brazilka je, ali sluzi se engleskim... Nekako razmisljam da se opet zaletim, tu je jos tri dana, ali drugi put bih isao ciljano da je jebem u dupe... 😂
100€ 30min... Za 1h trazi 150€, sto je odlicna cijena...
 
Bio juce... Zenska sa slike, malo jača ali nije debela... Dobar malo veci guz, sise fine... Docekala me sa mirisom marihuane u stanu 😆... Odmah krenula u akciju, žvali se divlje, jezikom, pusenje bez (7/10)... Sex ne nesto najbolji, ali meni bilo dovoljno... Vidi se da se trudi i zeli da iskoristimo svaku minnutu... Nakkon sto sam svrsio uzela na svoju ruku jos pušiti... Brazilka je, ali sluzi se engleskim... Nekako razmisljam da se opet zaletim, tu je jos tri dana, ali drugi put bih isao ciljano da je jebem u dupe... 😂
100€ 30min... Za 1h trazi 150€, sto je odlicna cijena...
Vidio sam podijeljene komentare na dotičnu pa sam preskočio, sad si me zainteresirao. Odem s jointom možda bude gratis pola sata 😁
 
Vidio sam podijeljene komentare na dotičnu pa sam preskočio, sad si me zainteresirao. Odem s jointom možda bude gratis pola sata 😁
Ja imam isto iskustvo s dotičnom.

Cura nije ljepotica u licu ali meni izgleda taman kako treba velike umjetne sise, dupe boli glava. Ima je ali niposto nije debela.

Akcija sve sto sam zelio je odradila. Eto toliko.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh