OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

dečki nerazumijem vas kojima je to sve puno ako nemaš para za jebacinu desnu ruku i trljaj…neznam zasto se uopće i javljate čitam za jebacinu??
 
dečki nerazumijem vas kojima je to sve puno ako nemaš para za jebacinu desnu ruku i trljaj…neznam zasto se uopće i javljate čitam za jebacinu??
Ma da naj jače nemaš para ajde nemoj da sereš o parama argument bez osnove ko kome da se pravda o parama jednostavno sve je ovo s davanjem išlo malo previsoko
Ima tu svega i svako može reći svoje mišljenje zato je valjda smisao ovog
A ne nema đaba ni u stare babe ja mislim da upravo takvi koji su "puni para ,mogu jebat 2 sata imaju kurac ko magarac" kritikuju svakoga ko napiše nešto u vezi komada najmanje to i koriste
Svakako kome cijene odgovaraju široko im polje ,meni ne i nastojim skinuti
 
Gospodo imate svaštaru.rs rade cijelu noć za 200 eura, a što se tiče Osijeka i cijena , to je Ok, jel bolje da pričaš s osobom s kojom češ se jebat i da se razumijete nego da ti kaže da neradi neke stvari a napiše da puši bez kurtona
 
Ma da naj jače nemaš para ajde nemoj da sereš o parama argument bez osnove ko kome da se pravda o parama jednostavno sve je ovo s davanjem išlo malo previsoko
Ima tu svega i svako može reći svoje mišljenje zato je valjda smisao ovog
A ne nema đaba ni u stare babe ja mislim da upravo takvi koji su "puni para ,mogu jebat 2 sata imaju kurac ko magarac" kritikuju svakoga ko napiše nešto u vezi komada najmanje to i koriste
Svakako kome cijene odgovaraju široko im polje ,meni ne i nastojim skinuti
Smisao ovoga je da se podjeli neki kontakt i komentar od neke kod koje si bio…ali ugleda da si glup ko k***c…
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh