OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ovu sam viđao prije po Hr
Ali je nisam probao
Je li je ko checkirao?
Bio ja kod nje kad je bila prije par tjedana u Osijeku tjelo izvrsno a u faci nikakva…puši s kapicom i akcija ono nije bas nešto..
 
Svi neki postenjaci na forumu za kurvetine, sva sreca da mi je inox pun, izgleda da samo jadnici nemaju za kupit broj. Ajd bjezi radi za taj minimlac
 
Ka sto sam najavio
Dogovor brz
Docekala me sređena i skockana
Odmah tuširanje
Volim niže Latine
Jbg malo sam niži pa ne volim da je cura za glavu višlja od mene
Sise čvrste i lijepe
Dupe jako lijepo
Čista i uredno sve
Napokon netko da zna engleski
Akcija i više nego dobra
Nadam se još kojoj posjeti
 
Ka sto sam najavio
Dogovor brz
Docekala me sređena i skockana
Odmah tuširanje
Volim niže Latine
Jbg malo sam niži pa ne volim da je cura za glavu višlja od mene
Sise čvrste i lijepe
Dupe jako lijepo
Čista i uredno sve
Napokon netko da zna engleski
Akcija i više nego dobra
Nadam se još kojoj posjeti
Koliko je usluga jesi spustio sta
 
Ljudi kakva je situacija u os sa nasim domacim danas ima neko neku preporuku, jos ako ima neka koja hoce ostati celu noc (cena nije problem) zivili sto god 😁
 
Znaci ovako sad cu da o duzim malo, iako sam manje vise novi clan ovde, recimo da sam dugo na jbenoj smokvi sam bio dok je smokva bila jos novine bez neta posaljes nekom poruku pismom naravno i cekas 10-15 dana da dobijes odgovor u 99% odgovor je bio pozitivan jer su zene tad bile zene a muskarci muskarci, uglavnom da se vratimo na temu putujem po celoj hr i s vremena na vreme koristim usluge ege ako taj da nisam nalovio nesto mlado i bez iskustva (retko se desava ali desi se) ali ovaj forum pratim s vremena na vreme i bez uvrede skontao sam da ste va 70% najmanje seratori :) realno stvarno zavisi ka dodes kod cure sa ege dali si prvo taj dan dvadeset sedmi ili zadnji posle kojeg nezelis raditi, i da se sad vratimo temi spominjali ste par postova prije curu koja se pretstavljala kao lidija (brazilska ili spanjolka nisam siguran) plava cura malo starija silikoni i niza, procitao komentare i sva sreca pa sam bio prije citanja, cura ja ok, stan je cist, pusi bez kondoma nije bilo uznemiravanja niti je gledala na sat (platio sat bio satipo mozda i malo vise) jbg kad se nazujim nemos svrsi ti da ga jebes a on stoji :) druga cura kod koje sam bio dana je ova gore post iznad ne zove se kelly nego na c :) ko bide kod nje razumece :) e sad ide opis gde vas barem nece 50% verovati nisam ni ja ali jbg :) uglavnom cura ide sutra za nemacku ali dolazi nazad u 9 mjesecu tako da koga zanima bice tu tad isto br kao sad, e sad dolazimo do nevjerice meni licno je ovo prvi put da platim curu sat vremena i ostanem skoro 6 sati kod nje bez nadoplacivanja😳 sex kao sex nije neki obican standard, pusenje je vrhunskom prvo sa kondomom kad sam je zamolio posle skinula jebena uzivancija jedino voli da ugrize s vremena na vreme da pusi bol nije neki naspram uzivancije, kad sam dogovarao rekla je no anal, ali mi je svejedno dozvolila posle takode bez nadoplate na zalost kratko jbg kita nije 25 sm manje je :) ali debelo smeta i on ispostovao sam je nisam hteo vise iako ono malo je jbteee:) na kraju ove dugacko price koja manje vise ima ili nema smisla hocu i moram zamoliti ove nase standardne jebace sto kao odvoje lovu za ovo nemoj biti seljacina, seljak ok ali seljacina nula bodova i to si zene mozda u sranjima koje mi nemozemo zamisliti ili mozemo u oba slucaj budi musko prema njima i one ce biti zene prema tebi mozda se iznenadite kao ja danas 😳dala je danas sve od sebe i puno vise moja oce a za nju je 30 od 10 najmanje neverujem da cu opst naletit na takvu curu.... Jbg sry svima ma duzini poruke ali bas me pogodilo kad mi je pokazala danas zasto neradi zadnja 3 dana i nejavlja se nikome nekoi ljudi su zivotinje i samo cekic moze daim pomogne, zivili mi sto god
 
Ka sto sam najavio
Dogovor brz
Docekala me sređena i skockana
Odmah tuširanje
Volim niže Latine
Jbg malo sam niži pa ne volim da je cura za glavu višlja od mene
Sise čvrste i lijepe
Dupe jako lijepo
Čista i uredno sve
Napokon netko da zna engleski
Akcija i više nego dobra
Nadam se još kojoj posjeti
Potvrđujem,mala je stvarno dobra,definitivno za ponoviti.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh