OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ova je cesto znala biti u Osijeku proslog ljeta kada sam ja tek otkrio EGE, vidim da je opet tu.

Prošlo ljeto bio kod nje, sat vremena dogovrio i anal uz nadoplatu, odlična dijevojka sve pohvale, posjetit ću je i sada kad je tu
 
Pozdrav. Neko vrijeme pratim vec forum i vidim da vam se tema zakuhtala oko Simone iz Broda. Pa evo da prepricam svoje danasnje iskustvo.
Kontakt na telegramu preko broja koji je sama dala ovdje. Jednostavna i brza komunikacija, odgovara na sva pitanja i dogovor je pao. Smjestaj moras sam rijesiti, nasao dobar, uredan prostor u samom centru, oko 25-30 eura.
Ako si bio, kako si platio smještaj  oko 25-30 eura.
Ja sam platio točno 30€, a smještaj sam riješio na njezinu preporuku.
 
Pozdrav. Neko vrijeme pratim vec forum i vidim da vam se tema zakuhtala oko Simone iz Broda. Pa evo da prepricam svoje danasnje iskustvo.
Kontakt na telegramu preko broja koji je sama dala ovdje. Jednostavna i brza komunikacija, odgovara na sva pitanja i dogovor je pao. Smjestaj moras sam rijesiti, nasao dobar, uredan prostor u samom centru, oko 25-30 eura.
Sto se nje tice, dogovora se pridrzava, prilagodila se i dosla cak i pola sata ranije jer sam ja ranije stigao. Cura 30 god, dosta zgodna, dosla mirisna, naskinkana, linepo sredjena. Ugodna za pricu i druzenje, bas opustena atmosfera bila. Zapalili i prije i poslije, normalna cura.
U akciji sudjeluje maksimalno, nije ko drvena marija, stenje, uziva. Oral odlican, guta ga do kraja, nisam imao osjecaj da joj velicina smeta, dapace. Sto se akcije tice nisam isprobavao puno poza, ali je sama ponudila i pitala kako zelim. Anal ukljucen u cijenu, nisam isprobavao. 2 puta u sat vremena, 150 europljana.
Evo znaci cjelokupnog mog dojma, sad vi kako hocete, vjerujte nekome ko izvali gluposti i ostane ziv ili meni koji sam vam cijeli susret do detalja opisao.
Zivili!
E, bravo. Ode ja malo u Brodić naš Slavonski
 
Nije ona pisala recenziju vec ja. Sto se jeftinijih smjestaja tice na bookingu se moze naci i od 25 i 30e. Ja sam uzeo na njenu preporuku ovaj. A ako te bas u cent zanima, jucer je bio 26.50e ovaj njen pa je zato napisano kako je napisano.
 
Jedna preporuka svima
Djevojka jos ljepsa uzivo
Nasmijana preljepa djevojka radi svoj posao odlicno ne gleda na sat , jako uredna mirisljava ..Dogovor jako lagan
Moja ocijna 10/10
Bio sam pola sata 150 eur al vrijedi
Planiram ponovit i to obavezno sat vremena..
 
Bio kod ove Brazilke
Ne razumije ništa engleski
Tijelo za 10
Puši sa
Dobro se jebe
Preporuka
S njom neka crna
Deblja
 
Evo da podijelim iskustvo od neki dan.
Simonapusacica (Simona iz Belog Manastira) - javio joj se na wapp, kaže da se profesionalno bavi pušenjem, 40 evropskih. To "profesionalno" mi je malo zazvonilo, ali mogu reći da mi je leđnu moždinu isisala kroz kurac. Naravno, guta. Dogovor je bio kroz par poruka, pušing u autu. Čitao sam malo recenzije, pretpostavio što me očekuje, tako da mi seks nije bio u planu.
Susret je bio u dogovoreno vrijeme, ona raspoložena za priču, popušila cigaru, onda popušila meni. Samo pušenje se da dogovoriti na susretu, doslovno te pita kako voliš i želiš, hoćeš jače, slabije, brže i drži se toga.
Na koji broj WhatsApp? Ja imam dva njezina broja ali mi ne nudi niti na jednome WhatsApp
 

Bio neko? Vidim ima jedno 4 oglasa na ege sve ona haha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh