OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jedna preporuka svima
Djevojka jos ljepsa uzivo
Nasmijana preljepa djevojka radi svoj posao odlicno ne gleda na sat , jako uredna mirisljava ..Dogovor jako lagan
Moja ocijna 10/10
Bio sam pola sata 150 eur al vrijedi
Planiram ponovit i to obavezno sat vremena..
 
Bio kod ove Brazilke
Ne razumije ništa engleski
Tijelo za 10
Puši sa
Dobro se jebe
Preporuka
S njom neka crna
Deblja
 
Evo da podijelim iskustvo od neki dan.
Simonapusacica (Simona iz Belog Manastira) - javio joj se na wapp, kaže da se profesionalno bavi pušenjem, 40 evropskih. To "profesionalno" mi je malo zazvonilo, ali mogu reći da mi je leđnu moždinu isisala kroz kurac. Naravno, guta. Dogovor je bio kroz par poruka, pušing u autu. Čitao sam malo recenzije, pretpostavio što me očekuje, tako da mi seks nije bio u planu.
Susret je bio u dogovoreno vrijeme, ona raspoložena za priču, popušila cigaru, onda popušila meni. Samo pušenje se da dogovoriti na susretu, doslovno te pita kako voliš i želiš, hoćeš jače, slabije, brže i drži se toga.
Na koji broj WhatsApp? Ja imam dva njezina broja ali mi ne nudi niti na jednome WhatsApp
 

Bio neko? Vidim ima jedno 4 oglasa na ege sve ona haha
 
Ima puno profila
Lara
Laura
Do sada uvijek mršavice ili sa malim oblinama
Ovaj put XL cura. Brazilka. U licu lijepa.
Sise vise veće. Dupe veliko. Bj bez i jako dobar. Sudjeluje. Dobar sex.
Bio samo 30 minuta. Cura nije po mom ukusu ali usluga odlična. Želja mi bila vidjeti kako se sise ljuljaju kod XL komada
 
Ima puno profila
Lara
Laura
Do sada uvijek mršavice ili sa malim oblinama
Ovaj put XL cura. Brazilka. U licu lijepa.
Sise vise veće. Dupe veliko. Bj bez i jako dobar. Sudjeluje. Dobar sex.
Bio samo 30 minuta. Cura nije po mom ukusu ali usluga odlična. Želja mi bila vidjeti kako se sise ljuljaju kod XL komada
Ja dogovorio za sutra pola sata 100e
 
Je li bio tko ?
Malo starija i vrlo niska ali slike odlične
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh