OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav svima. Danas skuzio za ovaj forum. Partnerica i ja trazimo curku za trojku vec duze po oglasniku. Pa to kao da trazis jamca za kredit :)
 
Komisija u sastavu dva glavna pederska inspektora:
@Jiji7 i @ddd2 ,svojim dugogodišnjim guznim iskustvom su glavni i odgovorni za primanje u trans društvo.
Kontaktirajte ih u slučaju potrebe za savjet kako biti glavni ljigavci Osječkog foruma.
ja bi molio da zbog doticna dva, upitne sexualne orijentacije, cijeli forum osijeka ne bude oznacen kao probematicnim....ove transice sa velikim kitama najbolje izbjegavati
 
A vidiš .
Ovo prepucavanja tko je trans , tko nije stvarno ide u nedogled . Ali jednostavno njih dva kao pitbull.
Ne puštaju i gotovo.
A to etiketiranje bez dokaza mi ide na neku stvar.
Posjeti, uvjeri se i sve poštivam.
Ali kreteni bubnu nešto samo da pišu.
E tu nedam nikome za pravo.
Dečki koji posjećuju, pišu recenzije nikada ne bih prigovorio o njihovom mišljenju.
Ali ,kao što si rekao, članovi upitne sex orjentacije, bez nekih " referenci", e te volim najviše.
Ništa im nije ok, svu pamet svijeta popili a ne vide dalje od nosa.
 
Komisija u sastavu dva glavna pederska inspektora:
@Jiji7 i @ddd2 ,svojim dugogodišnjim guznim iskustvom su glavni i odgovorni za primanje u trans društvo.
Kontaktirajte ih u slučaju potrebe za savjet kako biti glavni ljigavci Osječkog foruma.
Kao što rekoh; pališ se kao fitilj :)

U svakom slučaju hvala ti što si mi dao zanimaciju...uživao sam gledati debila kako se svađa sam sa sobom zato što duboku u sebi zna da je platio transeksualcu za odnose. Dosta si nesiguran u samoga sebe vidim,daj si molim te slijedeći put umjesto transeksualca plati neku knjigu...obogati si rijecnik...ovako mi stvarno više nije zanimljivo rugati te 🤣
 
A vidiš .
Ovo prepucavanja tko je trans , tko nije stvarno ide u nedogled . Ali jednostavno njih dva kao pitbull.
Ne puštaju i gotovo.
A to etiketiranje bez dokaza mi ide na neku stvar.
Posjeti, uvjeri se i sve poštivam.
Ali kreteni bubnu nešto samo da pišu.
E tu nedam nikome za pravo.
Dečki koji posjećuju, pišu recenzije nikada ne bih prigovorio o njihovom mišljenju.
Ali ,kao što si rekao, članovi upitne sex orjentacije, bez nekih " referenci", e te volim najviše.
Ništa im nije ok, svu pamet svijeta popili a ne vide dalje od nosa.
 
A vidiš .
Ovo prepucavanja tko je trans , tko nije stvarno ide u nedogled . Ali jednostavno njih dva kao pitbull.
Ne puštaju i gotovo.
A to etiketiranje bez dokaza mi ide na neku stvar.
Posjeti, uvjeri se i sve poštivam.
Ali kreteni bubnu nešto samo da pišu.
E tu nedam nikome za pravo.
Dečki koji posjećuju, pišu recenzije nikada ne bih prigovorio o njihovom mišljenju.
Ali ,kao što si rekao, članovi upitne sex orjentacije, bez nekih " referenci", e te volim najviše.
Ništa im nije ok, svu pamet svijeta popili a ne vide dalje od nosa.
Joj jadan sad si ti žrtva a prvi počeo vamo podprcavat druge. I de više idi jebavat transiče jebo te oni ako si toliko napaljen na njih idi. Ova grupa služi za nešto drugo a ne ta tvoja prepucavanja odjebi više čovječe dosadan si ko korona
 
Joj jadan sad si ti žrtva a prvi počeo vamo podprcavat druge. I de više idi jebavat transiče jebo te oni ako si toliko napaljen na njih idi. Ova grupa služi za nešto drugo a ne ta tvoja prepucavanja odjebi više čovječe dosadan si ko korona
jeste sluzi za nesto drugo...recenzije...molio bi da kad pojebete ti i tvoj prijatelj jiji nesto da ostavite recenziju da pomognete i drugima...nebitno jel jebete transica ili ne...samo posjetite i napisite...bice dosta
 
A vidiš .
Ovo prepucavanja tko je trans , tko nije stvarno ide u nedogled . Ali jednostavno njih dva kao pitbull.
Ne puštaju i gotovo.
A to etiketiranje bez dokaza mi ide na neku stvar.
Posjeti, uvjeri se i sve poštivam.
Ali kreteni bubnu nešto samo da pišu.
E tu nedam nikome za pravo.
Dečki koji posjećuju, pišu recenzije nikada ne bih prigovorio o njihovom mišljenju.
Ali ,kao što si rekao, članovi upitne sex orjentacije, bez nekih " referenci", e te volim najviše.
Ništa im nije ok, svu pamet svijeta popili a ne vide dalje od nosa.
Čovječe ti si isti kao njih dvojica pederčina/ transića.
Pitbull na kvadrat.
Čitao sam tvoje recenzije.
Pojebo si cijeli ege i više.
A ova dva bipsića , kevću kao psi u avliji.
Niko ne dolazi da ih jebe u guzu pa tu dobijaju prostor i vrijeme za reklamu.
Odjebi ih u skokovima i uhvati se onoga u čemu si dobar:
Recenzije o pičkama.
Pičaka ima kao salate ali njih dvojica čekaju da opet u Osijek dođe TS Manuela.
Njih dvojica, @Jiji7 i @ddd2 su mu dvojica najboljih drugova
 
Čovječe ti si isti kao njih dvojica pederčina/ transića.
Pitbull na kvadrat.
Čitao sam tvoje recenzije.
Pojebo si cijeli ege i više.
A ova dva bipsića , kevću kao psi u avliji.
Niko ne dolazi da ih jebe u guzu pa tu dobijaju prostor i vrijeme za reklamu.
Odjebi ih u skokovima i uhvati se onoga u čemu si dobar:
Recenzije o pičkama.
Pičaka ima kao salate ali njih dvojica čekaju da opet u Osijek dođe TS Manuela.
Njih dvojica, @Jiji7 i @ddd2 su mu dvojica najboljih drugova
Ajde ti puši kurac sotono
 
Evo da podijelim iskustvo od neki dan.
Simonapusacica (Simona iz Belog Manastira) - javio joj se na wapp, kaže da se profesionalno bavi pušenjem, 40 evropskih. To "profesionalno" mi je malo zazvonilo, ali mogu reći da mi je leđnu moždinu isisala kroz kurac. Naravno, guta. Dogovor je bio kroz par poruka, pušing u autu. Čitao sam malo recenzije, pretpostavio što me očekuje, tako da mi seks nije bio u planu.
Susret je bio u dogovoreno vrijeme, ona raspoložena za priču, popušila cigaru, onda popušila meni. Samo pušenje se da dogovoriti na susretu, doslovno te pita kako voliš i želiš, hoćeš jače, slabije, brže i drži se toga.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh