OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bok ekipa, Sretan Uskrs svima! Išao ja danas kod Ege Poli, dogovor bio brz i jednostavan, došao na lokaciju (blizu trga) otvorila plavuša (170cm) mršava ,nasmiješena, mlada i ljubazna ( Bjeloruskinja ) naravno nije Poli , nego rekao bih Odry , napaljen bio, a u mater aj kad sam već tu uđem ! Tuširanje , lijep i uredan stan, traži 180€ za pola sata, rekoh 15-20 min 100€ kaže ona može ! Akcija sa , pušenje bez , a ono ok, mala je mršavija , male grudi , mlada i lijepa! Izokretali se u par poza , zbog uske pice nisam izdržao duže od 10 min. Tusiranje poslije , ručnici cisti !
Sve u svemu bilo vrlo dobro !
 
Bok ekipa, Sretan Uskrs svima! Išao ja danas kod Ege Poli, dogovor bio brz i jednostavan, došao na lokaciju (blizu trga) otvorila plavuša (170cm) mršava ,nasmiješena, mlada i ljubazna ( Bjeloruskinja ) naravno nije Poli , nego rekao bih Odry , napaljen bio, a u mater aj kad sam već tu uđem ! Tuširanje , lijep i uredan stan, traži 180€ za pola sata, rekoh 15-20 min 100€ kaže ona može ! Akcija sa , pušenje bez , a ono ok, mala je mršavija , male grudi , mlada i lijepa! Izokretali se u par poza , zbog uske pice nisam izdržao duže od 10 min. Tusiranje poslije , ručnici cisti !
Sve u svemu bilo vrlo dobro !
Moze link
 
Dugo pratim kao gost ovaj forum ali danas se odlučio registrirati
Jučer kontaktirao
Pita puno. 250
Odgovorila da je tek u Osijeku u 7,8 navečer
I ova isto jer su skupa
Jaja svrbe a meni se ne čeka do mraka
pa poslao i ovoj :
Na kraju izabrao Camillu
Brzo odgovorila da je slobodna.
Adresa jako blizu mene( he he susjedi)
Pitao anal, kaze ne radi
Pušenje bez. 200 zvončića za 1 sat
Cura koja je otvorila vrata je 100% ona.
Jako jebozovno obučena. Plava duga kosa( moj fetiš)
Visoke štikle, rozi halteri i tange.
Crni prozirni ogrtač.Jako lijepa u licu.
Engleski jako dobro govori i razumije.
Napokon jedna koja razumije.
Plaćam i odmah na tuširanje. Wc čist uredan, čisti ručnici.
Odmah me upozorila da je sise bole i da ih mogu lagano dirati jer je prije mjesec dana bila na operaciji.
Sise nisu ogromne ali su tvrde i bradavice osjetljive( i like )
Prva kurva koju sam ja zažvalio i uvalio jezik.
Dobro se ljubi. U stojci ide prema dole i počinje pušiti. Prvo lagano a zatim sve dublje i dublje. Nakon 3,4,5 minuta joj glavu nabijam do kraja . Nije se bunila. Odradila ga odlično.
Uvijek sam u napasti da kurvi ližem pičku jer to radim uvijek. Nisam izdržao pa sam jezik uvalio unutra. Bila jako vlažna( ni sam ne vjerujem a znam da po okusu nije lubrikant).
Lizao 2,3 minute. Ne znam je li fejkala ali je bila nemirna.
Dižem se i ona stavlja kondom.
Pička uska i ima malu frizuru, kao crtu u produžetku.
Jebem 6,7 minuta u misionarskom , pa jpj dižem noge na ramena i tako još 4,5 minuta. Prije nego ću svršiti, skupim joj noge, legnem je na bok i jebem je kao u polu dogy. Par puta sam je " potapšao"po Kolumbijskom dupetu.
Pukao sam kao iz topa. Zadnji put sam tako pukao kada nam je u goste došla Emilly, bylderica i sportašica.
U predahu mi govori da su Osječani odlični i pažljivi. Ima dosta regular klijenata.
Puno priča, vesela je.
Nakon 6,7 minuta odmora, pita hoću se tuširati.
To mi je prvi put da me ženska diže iz kreveta i tjera na tuširanje kako bih ke ponovno kebao.
1,2 min i ponovno ga puši. Ovaj put malo brže i žustrije. Ja legao na leđa a ona na mene u cowgirl. Počela lagano i nabijala se do kraja( a ima ga za vidjeti) ali mi govori da je bole sise i možemo li u dogy.
U dogy- iju mi je bila odlična jer ima ni veliko ni malo čvrsto dupe. Bili 4,5 minuta a zatim promjena u misionary.
Meni najdraža poza a šlag na kraju s nogama na ramenima. Mislio sam da ću 2 put puknuti ali jednostavno nisam mogao. Trudila se da svršim ali nisam uspijo.
Mada mi je bilo za 10 u toj pozi.
Mislim da sam prvi put vidio da je kurva koju jebem svršila bez fejkanja.
Išao se tuširati. Ponudila me pićem. Pričali o svemu i svačemu.Ostao sigurno duže 20 minuta od 1 h.
Izvinjavam se na dugačkoj recenziji . Ipak je prva recenzija.
Dosad najbolja kurva koju sam probao u mom jednogodišnjem stažu.
Sve recenzije na njenom profilu su apsolutno istinite.
 
Dugo pratim kao gost ovaj forum ali danas se odlučio registrirati
Jučer kontaktirao
Pita puno. 250
Odgovorila da je tek u Osijeku u 7,8 navečer
I ova isto jer su skupa
Jaja svrbe a meni se ne čeka do mraka
pa poslao i ovoj :
Na kraju izabrao Camillu
Brzo odgovorila da je slobodna.
Adresa jako blizu mene( he he susjedi)
Pitao anal, kaze ne radi
Pušenje bez. 200 zvončića za 1 sat
Cura koja je otvorila vrata je 100% ona.
Jako jebozovno obučena. Plava duga kosa( moj fetiš)
Visoke štikle, rozi halteri i tange.
Crni prozirni ogrtač.Jako lijepa u licu.
Engleski jako dobro govori i razumije.
Napokon jedna koja razumije.
Plaćam i odmah na tuširanje. Wc čist uredan, čisti ručnici.
Odmah me upozorila da je sise bole i da ih mogu lagano dirati jer je prije mjesec dana bila na operaciji.
Sise nisu ogromne ali su tvrde i bradavice osjetljive( i like )
Prva kurva koju sam ja zažvalio i uvalio jezik.
Dobro se ljubi. U stojci ide prema dole i počinje pušiti. Prvo lagano a zatim sve dublje i dublje. Nakon 3,4,5 minuta joj glavu nabijam do kraja . Nije se bunila. Odradila ga odlično.
Uvijek sam u napasti da kurvi ližem pičku jer to radim uvijek. Nisam izdržao pa sam jezik uvalio unutra. Bila jako vlažna( ni sam ne vjerujem a znam da po okusu nije lubrikant).
Lizao 2,3 minute. Ne znam je li fejkala ali je bila nemirna.
Dižem se i ona stavlja kondom.
Pička uska i ima malu frizuru, kao crtu u produžetku.
Jebem 6,7 minuta u misionarskom , pa jpj dižem noge na ramena i tako još 4,5 minuta. Prije nego ću svršiti, skupim joj noge, legnem je na bok i jebem je kao u polu dogy. Par puta sam je " potapšao"po Kolumbijskom dupetu.
Pukao sam kao iz topa. Zadnji put sam tako pukao kada nam je u goste došla Emilly, bylderica i sportašica.
U predahu mi govori da su Osječani odlični i pažljivi. Ima dosta regular klijenata.
Puno priča, vesela je.
Nakon 6,7 minuta odmora, pita hoću se tuširati.
To mi je prvi put da me ženska diže iz kreveta i tjera na tuširanje kako bih ke ponovno kebao.
1,2 min i ponovno ga puši. Ovaj put malo brže i žustrije. Ja legao na leđa a ona na mene u cowgirl. Počela lagano i nabijala se do kraja( a ima ga za vidjeti) ali mi govori da je bole sise i možemo li u dogy.
U dogy- iju mi je bila odlična jer ima ni veliko ni malo čvrsto dupe. Bili 4,5 minuta a zatim promjena u misionary.
Meni najdraža poza a šlag na kraju s nogama na ramenima. Mislio sam da ću 2 put puknuti ali jednostavno nisam mogao. Trudila se da svršim ali nisam uspijo.
Mada mi je bilo za 10 u toj pozi.
Mislim da sam prvi put vidio da je kurva koju jebem svršila bez fejkanja.
Išao se tuširati. Ponudila me pićem. Pričali o svemu i svačemu.Ostao sigurno duže 20 minuta od 1 h.
Izvinjavam se na dugačkoj recenziji . Ipak je prva recenzija.
Dosad najbolja kurva koju sam probao u mom jednogodišnjem stažu.
Sve recenzije na njenom profilu su apsolutno istinite.
Nikad duža recenzija
Ti si zaljubljen u nju
Bio s njom kada sam radio u Puli
Sise manje
Puši dobro
Jebe se odlično
Platio 30 minuta
Ostao duže
Sljedeći tjedan dolazim u Osijek
Volijo bi ponoviti znanje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh