OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Imate neku na Bosutskom,ima broj,malo je debela,ali kaže da radi za 50 eurica i anal,i sve, sat vremena u vašem prostoru.Djeluje mi na slici i po pisanju na Brasil girl,guzica velika,jel.Tko hoće broj,neka javi
 
Stavila je neka br na one sms oglase, jucer stavljen nema Vibera ni nista, ugasen, vjv su navalili, pise Vukovar, to bi mogla biti stvarno neka ozbiljna
 
Imate neku na Bosutskom,ima broj,malo je debela,ali kaže da radi za 50 eurica i anal,i sve, sat vremena u vašem prostoru.Djeluje mi na slici i po pisanju na Brasil girl,guzica velika,jel.Tko hoće broj,neka javi
Jel bio ko kod ove? Broj se shera a niko nista nije upisao. Mene dva puta na WA lagano odjebala.
 
Ma imas Os kolko hoces, nabolje ti je dobiti privatno broj, nista oglasi, samo zivce izgubiti, znas lika koji zna lika i dobijes br, budes normalan i pitas sve jel moze, nema problema, evo i danas i jucer bio s jednom, sve super, po par sati, uopce ne gleda na sat, cista, uredna, zgodna zena, predobro radi.. Ovdje necu ostavljati br jer nezz kakvi ste pa da ja najebem, budes normalan i sve se dogovori..

samo aircash hoce
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh