OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Sara/Kristina/Tina, ruskinja il ukrajinka, najbolja istocnjakinja s kojom sam bio, ima moja recenzija od ranije za nju. Skupa je dosta, ali cura je sa slika, zgodna, GFE odlican.
 

kod ove bio prije par mjeseci, ima moja recenzija tada bila pod drugim imeno mako je ona tu uopce ...ja ne bi ponovio da mi platis ...eto da se netko ne zajebe
 

kod ove bio prije par mjeseci, ima moja recenzija tada bila pod drugim imeno mako je ona tu uopce ...ja ne bi ponovio da mi platis ...eto da se netko ne zajebe

Ja sam s tom butrom bio dogovorio termin jednom u 18:00 i na kraju ga je promijenila 100 puta i onda mi je dala termin u 23h i ja dosao, udem u kupatilo i mislim si ono ... sto puta sam vec dosao na adresu i spalila me, ne mogu sad nisam raspolozen. Izadem ja iz kupatila i zamolim ju da mi vrati novce i ona ih vrati, na izlazu mi uzme 60€ kao za vrijeme, iako ju nisam ni dotaknuo. Ja otkljuco vrata, zgrabio 60€ sto mi je uzela iz njenih ruku i otisao.
 
ima netko iskustva sa croatinsexylady, to im je profil na onlyfans, par su, navodno su i na smokvi i moguce je druzenje uzivo..?
 
pogledaj kako oni prate forume, znaci ni dva sata nakon negativne recenzije profil nestaje sa EDGe...ajmo ljudi ne budite pizde nego govorite iskustva...nikad ni jedan profil nije nestao ako su bile dobre recenzije
 
pogledaj kako oni prate forume, znaci ni dva sata nakon negativne recenzije profil nestaje sa EDGe...ajmo ljudi ne budite pizde nego govorite iskustva...nikad ni jedan profil nije nestao ako su bile dobre recenzije
Meni najbolja bila mala cammila i roxsana sto je bila. Starija pica Al najbolje iskustvo. Ostalo nije vrijedno spomena. Tako boze love ,,,
 
Dosta ih ima u Bosni sto rade privatno. I cijena daleko manja. Tako da cim odem tamo kod neke kad se uhvati vremena. Stavim Recenziju pa ako neko bude htjeo ic. Dam kontakt.
 
pogledaj kako oni prate forume, znaci ni dva sata nakon negativne recenzije profil nestaje sa EDGe...ajmo ljudi ne budite pizde nego govorite iskustva...nikad ni jedan profil nije nestao ako su bile dobre recenzije
Dobro zapažanje. Za Marcelu stoji moja recenzija ali cu je obrisati jer sam uvjeren da druga cura "radi" s tim profilom.
Zato uvijek govorim da se pišu recenzije. Ali su najglasniji ovi što znaju srati po curama po principu rekla-kazala umjesto iz osobnog iskustva
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh