OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Citaj ponovo pise skuplja verzija s karticom. u brackoj ostavljas novce u stanu kad odes, kljuc od stana pokupis u sanducicu, kontakz s gazdom ikljucivo preko por. Da dog. Vrijeme, nikog ne vidis, da si ikad jebo trebu sa smokve znao bi za taj stan, poznat za jebanje.. ocekivao sam da se podrazumijeva, kad sam mu predlozio mjesto.
Brk hvala u svakom slučaju. Možda sam unio pomutnju s ovim - bez ikakvog kontakta s vlasnikom. Mislio sam bez ikakvog susreta, jer kontakt se podrazumijeva, ali telefonski, zbog dogovora najma. Jos jednom sorry sto nisam bio jasan.
Ugl. hvala, rijesio...😊
 
bar u osijeku ima takvih gdje dodes i ostavis pare na stolu...bio nekoliko puta...jednm cak negdje prema emezeti kad ides strossom, najam cijele kuce bio parsto kuna. pare ostavio na stolu. Brko dobro rekao
 
Pozz forumasi novi sam ovdje i naletio sam na instagram profil marijamari88 iz Osijeka,navodno se bavi masazom i svime ostalim. Trazi bon ,ali svaki dan objavljuje storie ,slike … na insta i s ponudom da je veceras slobodna i dosta je jeftina. Da li netko zna nesto o njoj ,da li je fejk??
 
Poozz,vidim da si domaci na forumu i zamolio bih te da li mozes otvorit ege ,ima tri cure ,pa ako mi mozes reci da li imas kakva iskustva s njima. Nisam nikad bio kod takvih cura ,a volio bih probat,pa da ne bacim novce bez veze ,jer su dosta skupe kao sto i sam vidis. Hvala
Nisu 3. Pogledaj sto stoji pod 'last logged in'. Eventualno je ova Jane tu, ali druge 2 nisu.
 
Uglavnom ekipa, Marcela vam je u Osijeku... Top picka, plavusa, brazilka... Ali budite spremni na komunikaciju preko google translate-a... 😂
 
Uglavnom ekipa, Marcela vam je u Osijeku... Top picka, plavusa, brazilka... Ali budite spremni na komunikaciju preko google translate-a... 😂
potpisujem!.. bio danas, iznenadila me kad je otvorila vrata (bio kod nje prije mjesec dana i odmah s vrata me prepoznala), ali to nije cura sa slika.. svejedno,mala je predobra, meni osobno i bolja od ove sa slika.. i je, "ingliš" nula bodova, "gulugl" translate je radio.. ali što se tiče akcije, prva liga!.. nije ko mrtva riba, full je poduzetna, stenje, vrti dupetom ko luda (naravno da glumi, ali svejedno je ugodno oku i uhu).. jedino BJ sa kondomom, ali nije mi smetalo pa nisam inzistirao da ga makne (neki mi je "filing" da bi da sam tražio).. sve u svemu, meni solidnih 8/10 iskustvo.. ostavila mi je privatni broj, da se čujemo kad opet dođe u OS.. ovaj broj na EGE-u je agent/pimp..
 
potpisujem!.. bio danas, iznenadila me kad je otvorila vrata (bio kod nje prije mjesec dana i odmah s vrata me prepoznala), ali to nije cura sa slika.. svejedno,mala je predobra, meni osobno i bolja od ove sa slika.. i je, "ingliš" nula bodova, "gulugl" translate je radio.. ali što se tiče akcije, prva liga!.. nije ko mrtva riba, full je poduzetna, stenje, vrti dupetom ko luda (naravno da glumi, ali svejedno je ugodno oku i uhu).. jedino BJ sa kondomom, ali nije mi smetalo pa nisam inzistirao da ga makne (neki mi je "filing" da bi da sam tražio).. sve u svemu, meni solidnih 8/10 iskustvo.. ostavila mi je privatni broj, da se čujemo kad opet dođe u OS.. ovaj broj na EGE-u je agent/pimp..
Može kontakt ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh