OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bio netko?


Ima 1 dobra recenzija tu na forumu.
 

Jel tko bio kod ove? Jel je ista kao na slikama ili je bolja uživo?
 
da,
plusevi: zgodna, sise umjetne ali mekane.
Guza čvrsta.
minus : ne zna engleski, samo odrađuje posao, nema gfe doživljaja, tek kada smo završili smo komunicirali preko mobitela.
ako cete ici uzmite pola sata, ne sat poput mene. na vratima sam se susreo sa idućim klijentom, organizacija vremena je upitna.
bih li ponovio, ne , komunikacija i susret s klijentom je ipak presudilo.
 
da,
plusevi: zgodna, sise umjetne ali mekane.
Guza čvrsta.
minus : ne zna engleski, samo odrađuje posao, nema gfe doživljaja, tek kada smo završili smo komunicirali preko mobitela.
ako cete ici uzmite pola sata, ne sat poput mene. na vratima sam se susreo sa idućim klijentom, organizacija vremena je upitna.
bih li ponovio, ne , komunikacija i susret s klijentom je ipak presudilo.
Ma te oglase di su pimpovi odmah odjebat...sva oglas gdje je bila komunikacija sa pimpom je bilo na kraju jedva prolaz....i ne ooznavanje engleskog...odmah okret...sve dam vise uvjeren da kad ne znaju engleski da im to samo nacin da te sto prije nazivciraju da sto prije odes...vrlo vjerovatno znaju samo lakse im se pravit mutav
 
Ma te oglase di su pimpovi odmah odjebat...sva oglas gdje je bila komunikacija sa pimpom je bilo na kraju jedva prolaz....i ne ooznavanje engleskog...odmah okret...sve dam vise uvjeren da kad ne znaju engleski da im to samo nacin da te sto prije nazivciraju da sto prije odes...vrlo vjerovatno znaju samo lakse im se pravit mutav
navodno ce slijedećih 5 mjeseci biti po hrvatskoj jer je kaže dobra lova..
 

Bio netko? Uzeo private? 🙂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh