OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Uglavnom...prije par dana bio neki oglas na edge...zapisao broj....oglas nestao...javim se danas...kaze tu je...bio i frend pa opisao zensku...ja danas ode...nije ni ta nego treca...lijepa brazilka lijepog tijela....i tu stajemo. E da lijep apartman u rokovoj ruzinoj ulici tu negdje. Mala je sve no comprende, pusenje uzas, jedino pozitivno mos sta hoces i nabijat koliko hoces.....s druge strane nisam extra obdaren pa tko zna. Sve u svemu tko je zeljan ljepuskaste brazilke, lijepog tijela koja lose pusi i no comprende nek se javi u inbox pa vrlo rado proslijedim broj (ali me prvo moras naljutiti da te zamrzim jer drugacije broj neces dobiti). Osobno ubuduce cim nezna engleski se okrecem. Mislim da nema gore od toga da nemos komunicirat
 
E ljudi kontaktiro sam ovu na slikama izgleda super uspio sam spustiti cijenu na 130 e jel bio možda tko kod nje da mi ju opiše?
 
E ljudi kontaktiro sam ovu na slikama izgleda super uspio sam spustiti cijenu na 130 e jel bio možda tko kod nje da mi ju opiše?
to ti je ta sto sam pisao prije par postova .....moj savjet ne ici i ustedi novce za neku drugu
 
Bok, mogu samo reci da sam nov u ovome i da sam vidio cim traze bonove da su mozda fejk ali me jedna trazila aircash uplatu, ja reko ajde zasto ne uplatim 400 kn ocekivo blok ona kaze u redu nasli se na raskrizju svaciceve pristojna cura 90% ko na slikama, ali i dalje odlicna vozi bmw x1 dosli do stana cini se dosta imucna jer ima jedan od najboljih stana u osijeku a na tom prostoru, stol za masazu. Tus prije poslije urednost 10/10, rucnik sve cisto 10/10 masaza b2b 9/10 i oral 9/10 na kraju smo popili i kavu jako ugodno iskustvo platio 400 prije 500 kasnije na ruke i nadam se da cu opet ici nakon nove godine.!
 
Bok, mogu samo reci da sam nov u ovome i da sam vidio cim traze bonove da su mozda fejk ali me jedna trazila aircash uplatu, ja reko ajde zasto ne uplatim 400 kn ocekivo blok ona kaze u redu nasli se na raskrizju svaciceve pristojna cura 90% ko na slikama, ali i dalje odlicna vozi bmw x1 dosli do stana cini se dosta imucna jer ima jedan od najboljih stana u osijeku a na tom prostoru, stol za masazu. Tus prije poslije urednost 10/10, rucnik sve cisto 10/10 masaza b2b 9/10 i oral 9/10 na kraju smo popili i kavu jako ugodno iskustvo platio 400 prije 500 kasnije na ruke i nadam se da cu opet ici nakon nove godine.!
Jebate , mogla te s roditeljima upoznati.
A daj biži ća.
Učlanjen prije 25 min a recenzija prije 20 min.
Vjerodostojno , nema što
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh