OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bok, mogu samo reci da sam nov u ovome i da sam vidio cim traze bonove da su mozda fejk ali me jedna trazila aircash uplatu, ja reko ajde zasto ne uplatim 400 kn ocekivo blok ona kaze u redu nasli se na raskrizju svaciceve pristojna cura 90% ko na slikama, ali i dalje odlicna vozi bmw x1 dosli do stana cini se dosta imucna jer ima jedan od najboljih stana u osijeku a na tom prostoru, stol za masazu. Tus prije poslije urednost 10/10, rucnik sve cisto 10/10 masaza b2b 9/10 i oral 9/10 na kraju smo popili i kavu jako ugodno iskustvo platio 400 prije 500 kasnije na ruke i nadam se da cu opet ici nakon nove godine.!
Ne kenjaj makar sta ..
 
momci...jebo mene svatko ako nema bar 5 upita za kontant za tu imucnu osjecanku u BMW-u koja se kara za 900 kuna i jos te izmasira i napravi kavu i jos je ocito neka manekenka. haha
 
Kakvo joj je tjelo jel punija ili mršavija i koliko je visoka otprilike?
162,7 cm, ima 55,7 kila, nije ni punija ni mršavija. razmak između očiju je oko 4 cm, zjenica oka je plava a šarenica vuće na zeleno, kosa je plava iako po dosadašnjim analizama trebala se farbat prije jedno 10 dana, ima ravna stopala pa joj je hod malo drugaciji, unatoc tome sto nije debela nema bas puno kondicije, nakon 2 km se umori, krvne grupe B pozitivna, tanke usne koje namaže ružem pa izgledaju deblje, smeđe obrve tanke uređene, isto tako uređen je i žbun u obliku heksagona.....ako imas jos koje pitanje rado odgovorim
 
162,7 cm, ima 55,7 kila, nije ni punija ni mršavija. razmak između očiju je oko 4 cm, zjenica oka je plava a šarenica vuće na zeleno, kosa je plava iako po dosadašnjim analizama trebala se farbat prije jedno 10 dana, ima ravna stopala pa joj je hod malo drugaciji, unatoc tome sto nije debela nema bas puno kondicije, nakon 2 km se umori, krvne grupe B pozitivna, tanke usne koje namaže ružem pa izgledaju deblje, smeđe obrve tanke uređene, isto tako uređen je i žbun u obliku heksagona.....ako imas jos koje pitanje rado odgovorim
Sad si baš opiso i više nego sam tražio 😂
 
momci...jebo mene svatko ako nema bar 5 upita za kontant za tu imucnu osjecanku u BMW-u koja se kara za 900 kuna i jos te izmasira i napravi kavu i jos je ocito neka manekenka. haha
REkao sam da je brazilka nije hrvatica oprosir ali kao stariji gospodin mislim da je bila tako dobra a kagu mi je skuhala jer sam se skoro srusio nakoj srxa
 
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh